2726
عنوان

بدست آوردن دل همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 6341 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خانه دارم خیلی ناراحت میشم که منت پول سرم میذاره به غرورم بر میخوره حس میکنم زندگیم داره ازبین می ...

یه مدت اصلا غر نزن اخم و تخم نکن گیر نده  مهربون باش چون حساس شده،  هرچی هم گفت سکوت کن خودش باهات خوب میشه

2728
نه عزیزم مشکلم همینه 😥😥

میگم شاید یه مدت حساس شده بوده شوهرت یا مشکل مالی داشته این خرفو زده دیگه وظیفه مردایت که خرج خانمشونو بدن زیاد حرف زد بگو مرادی دیگه خونه وزندگیشونو بنام زناشون میکنن وظیفته  

میگم شاید یه مدت حساس شده بوده شوهرت یا مشکل مالی داشته این خرفو زده دیگه وظیفه مردایت که خرج خانمشو ...

والا شانس منه خواهر از دورم هرکی می بینه منو میگه خوشبختر ازین نیست درصورتی که تومون خودمون رو رومیکشه بیرونمون مردمو والا عادت نداشته الان دودست لباس باهم خریده اینجوری شده تقصیر منه ازبس قناعت کردم     

والا شانس منه خواهر از دورم هرکی می بینه منو میگه خوشبختر ازین نیست درصورتی که تومون خودمون رو رومیک ...

اره قناعت مردارو پررو بار میاره منم اوایل قناعت میکردم ولی دیدم روش تاثیر بدی میذاره بیخیال شدم دارم راحت زندگی میکنم اولش یکم ناراحت شد ولی بعدا عادت کرد 

اون که تیپ همیشگیمونه یه چیز جدید بگو

تو همیشه لاک داری و دمپایی رو فرشی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟برو خانوم خانوما کلاس نذار این تیپا برا دلبریه

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

راهکارهای به دست آوردن دل همسر چگونه است؟ این سؤالی است که بسیاری از افراد در جلسات مشاوره خانواده مطرح می‌کنند و از روانشناسان در این باره کمک می‌خواهند. کمبود مهارت‌های ارتباطی، ناتوانی در بخشش یکدیگر و عدم انعطاف‌پذیری روانی کافی در زندگی مشترک از جمله دلایلی است که باعث می‌شود زن و شوهرها از یکدیگر فاصله بگیرند و ناراحتی‌هایشان منجر به ایجاد سردی روابط میان آن‌ها شود. ما در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید این فاصله‌ها را کم کنید و مجدداً دل همسر خود را به دست بیاورید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. همچنین مشاوره خانواده می‌تواند به شما کمک کننده باشد.

منبع : راهکارهای به دست آوردن دل همسر