2703
2553
عنوان

بدست آوردن دل همسر

6263 بازدید | 24 پست

بچه ها چند وقتیه خیلی با همسرم دعوام میشه سرکوچکترین موضوعات حرفای بدی بهم میزنه حتی امروز تو دعوا بهم گفت که دیگه نمیخوام حتی بهت نگاه کنم البته منم بی تقصیر نبودم چیکار کنم که رابطش باهام خوب بشه و دوباره بتونم دلشو بدست بیارم خیلی دلم شکسته اما زندگیمو دوست دارم نمیخوام سرد شیم هروقت حرف میزنم حتی منطقی دعوامون میشه اگه کمکم کنید یه لطف بزرگ در حقم کردین😢😢    

تیپ لزن دمپایی رو فرشی بپوش لاک بزم رژ بزن تو خونه جولان بده همچین ب دست و پات بیوفته

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بقول ی بنده خدایی شکم و زیرشکمشو سیرکن 😅

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
2456

هرچی میگه بگو باشه

عصبانی میشه جواب نده

مرتب تاییدش کن

خودت پیشنهاد بده که خانواده اش رو دعوت کنین

مرتب ... داشته باش

خودت رو هم در عصبانیت کنترل کن هیچی نگی 

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست

واقعیتش چند وقت بود یکم افسرده بودم باهاش خوب نبودم الان حساس شده سرکوچکترین حرفی میگه که باهام حرف نزن بدم میاد باهام حرف میزنی یا همش منت میذاره که برات پول خرج کردم و.....😢😢😢

2714

اینجور ک شما میگی حتما واسه شما یا همسرتون از ی جای دیگه مشکلی وجود داره ک روی آرامشتون تاثیر گذاشته 

اول باید بگردین ببینین مشکلی هست یا نه ک اگه بود سعی کنین حلش کنین اگه هم مشکل خاصی نبود و اگه میتونین بخاطر زندگیتون یکم طاقتتون رو بیشتر کنین مهربونتر باشین بخاطر همسرتون توی خونه ب خودتون برسید خودتونو واسه هم لوس کنید یهویی بغل هم بپرید یهویی بوس کنید اگه واقعا مشکلی نباشه اینجوررفتارا سریع طرفو نرم میکنن

من خانه دارم خیلی ناراحت میشم که منت پول سرم میذاره به غرورم بر میخوره حس میکنم زندگیم داره ازبین می ...

میفهمم شوهر منم یه مدت واسه مسافرت خارج از کشور که دوبلر پشت سرهم رفتم یه همچین چیزی بهم گفت بخدا انقد گریه کردم دوهفته فقط احساس پوچی و بی ارزشی و بی خاصیتی میکردم که چرا دستم تو جیب خودم نیست 

2706