1648
1605
عنوان

مامان ها کمک تروخدا ج بدید

37 بازدید | 5 پست

دخترم هنوز 2ماهش نشده ازصبح 5بارپی پی کرده ازکجابفهمم اسهاله خطرداره چی کنم 

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍تیکر 1سالگی دخترمامان یسنا خانومه ❤️.              👈یاامام رضا بطلب بادخترم بیام👉

مدفوعش آبکیه؟

الهی نشکو الیک😐فقد ولینا😔قلت عددنا🙁کثرت عدونا😥خدایا من شاکی ام😣من بد تموم عالم😐اصلا ما همه بد عالم.ولی مگه فقط خوب ها باید امام داشته باشن.اصلا خوب ها امام میخوان چکار.اونا که راه رو پیدا کردن.خدایا شاکی ام.شاکی ام که اون زنه یهودی تو بازار یه علی داشت که وقتی خلخال از پاش کشیدن بشه پناهش.شاکی ام که اون کنیزک با یه شاخه گل به امام حسین آزاد شد.د خدا جون کجاست پسر اون مردی که واسه ساربون هم انگشتر کنار گذاشت که سهمی از کربلا ببره.کجاست آقای ما.شاکی ام که مهدی من نیست تا بهش شاخه گل بدم.نه واسه آزادی.واسه اسارت.شاکی ام مهدی من نیست که تو شلوغی بازار به غیرتش پناه ببرم.خدایا من شاکی ام.میشه ببخشی.میشه ببینی حال ما بده.ما شاید خودمونم نفهمیم چقدر حالمون بده.ولی تو که میدونی وضعمون خرابه.بابا ما مهدی نداریم بهم ریختیم.امام نداریم جونمون به لب رسیده.ما بدبختیم که نمیفهمیم چون مهدی نداریم حالمون بده.تو که میفهمی خداجون.میشه ...واقعا میشه.این جهان الان تشنه است.تشنه یه انا المهدی از دیواره ی کعبه.خدایا😶ببخش ولی من تو این یه مورد شاکی ام.یادم دادن شکایت کنم از نعمتی که ازش محرومم.اونم دیدن روی ماه حجتت رو زمینه😢رحم کن اوس کریم💞💞💞من همیشه فکر می کردم اگر فرصت داشتم سه تا آرزو کنم آرزو میکردم به همه ی آرزو هام برسم.میشه شما هم همین فکر رو کنید و دعا کنید واسه فرج.که گشایش امور در فرج است😍😍اللهم عجل لولیک الفرج

اسی تا هفت بار در روز طبیعیخ اگه که شل ابکی نباشه حااا نوزاد شل هست مدفوع ولی اگه خیلی ابکیه که ایهاله ببخشید ینی وقتی جیش میکنه همش اب میاد بیرون اون ایهاله 

❤ وزن شروع97،وزن فعلی 87،وزن هدف65 تاریخ شروع:98/9/20  من میتونم یه خانوم جذاب و خوشتیپ باشم💪💪💞

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

اگه آبکیه همین الان ببرش دکتر....ویروس جدید اومده

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖