2737
2734

@پرومتئا    نظر شما برام مهمه

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا این واکسن‌های بیخود رو میزنین، بدتر مریض میشین 

چون عروسیمه آخر پاییز

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪
نه شما مسیلتون چیز دیگه ایه

سیستم ایمنی بدن رو ضعیف میکنن واکسن ها

چون عروسیمه آخر پاییز

شما بجای اونا آب عسل هر روز بخور با چند قطره لیمو تازه، مصرف ویتامین سی رو ببر بالا، دمنوشای گیای این فصل رو بخور 

اونا ب جز ضرر چیزی نداره 

ی سرچ کانال دکتر ضیایی و روا زاده و تبریزیان و جمشیدی و خیراندیش بنداز ببین راجب ضرراش چیا گفتن گلم

2738

واکسن ها اصولا سیستم ایمنی را تمرین میدن و باعث تضعیفش نمیشن بلکه باعث تقویتش میشن 

و‌اما ترمیم زخم این مشکل میتونه موضعی یا سیستمی باشه که بستکی داره سن بالا،چاقی،دیابت،استفاده از داروهای تضعیف کننده ی سیستم ایمنی،شیمی درمانی....... باعث طولانی شدن روند ترممی زخم میشه که اینا مثالهایی از سیتمیک ها بودن نه عوامل موضعی

نه گلم تأثیر خاصی نداره. چیزایی که به ترمیم زخم ربط دارن، کمبود روی و بعضی ویتامینها هست و اینکه شست و سو با بتادین هم تأثیر منفی داره. دیابت هم میتونه روند ترمیم زخم رو کند کنه.