2733
2734

خیلی زیاده ولی چاره ای نیست از یه جایی باید شروع کرد 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونم چ جوریه خونه اولی هستیم

اگه خونه اولی هستی نفری 40 میلیون یعنی 80 میلیون باید بزاری تو بانک 1 سال بعد 160 میلیون بهتون وام میدن

سود 8.9 درصده و خوبه

اگه خونه اولی نیستید یا پول نخوابونی باید اوراق بخری نفری 50 تومن یعنی 100 تومن بهتون وام میدن که 18 درصده

تو حالته اول خونه باید زیر 15 سال باشه از رو جواز

تو حالته دوم زیر 25 سال باید باشه

و واسه خرید خونه هر وامی بگیری عالیه و خوبه

اگه خونه اولی هستی نفری 40 میلیون یعنی 80 میلیون باید بزاری تو بانک 1 سال بعد 160 میلیون بهتون وام م ...

پول برا خوابوندن ک نداریم یعنی داریم ولی دادیم برا رهن‌..فکرکنم همون اوراق بخریم بهتره ولی میگن ۳برابر باید پس بدی

بچه هام نفس هامـــ♥
2738
پول برا خوابوندن ک نداریم یعنی داریم ولی دادیم برا رهن‌..فکرکنم همون اوراق بخریم بهتره ولی میگن ۳برا ...

ببین من اورنجوری نمیدونم ولی میگن 18 درصد

18درصد سالیانه است

حالا تو تورم رو در نظر بگیر

ما خودمون 3 سال پیش یه جا پیش خرید کردیم 160 میلیون امسال میگفتن 400.500 میلیون میارزه

که البته طرف کلاهبردار در اومدو اذیت شدیم

ولی کلی میگم اگه وامم میگرفتیم به قول تو 3 برابر هم برمیگردوندیم بازم ارزش دارشت