2733
2734
عنوان

چند قانون مهم برای خانومهایی که قصد بارداری دارند یا ندارند

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 23 پست

دخترانی هم که باکره هستن دستمال نخی کمی عسل بهش بزنن روی واژن بزارن و دراز بکش عزیزان داخل نکنید عسل کم کم از روی پارچه گرم میشه و واردتون میشه🤞🏽💚🙏🏼

عزیزم خونریزی ک داری ینی کویفی دیه کثیف تر نمیشی پس بهتره ب سلامتیت فکر کنی حمام پریودی ینی دعوت کیس ...

خب بو میگیریم🤢🤢من پریودام پنج روزه اس فک کن پنج روز خودمو نشورم🤮🤮🤮🤮

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بو میگیریم🤢🤢من پریودام پنج روزه اس فک کن پنج روز خودمو نشورم🤮🤮🤮🤮

طب سنتی بر این عقیده س حتی خیلی از دکترام قبول دارن که نباید شسته بشه🤷🏼‍♀️ حالا میتونی انجام ندی اجبار نیست اما رحم خیلی حساسه بعدها عذابشو میکشیم وقتی تو پریودی درد زیادی بکشیم یا موقع نزدیکی درد داشته باشیم یا قاعدگیمون بی نظم بشه یا حتی عفونت وناباروری

2728

[QUOTE=109161032]طب سنتی بر این عقیده س حتی خیلی از دکترام قبول دارن که نباید شسته بشه🤷🏼‍♀️ حالا میتونی انجام ندی ا 

مفیدبود،بازم اگه چیزی تو چنته داری رو کن😆

فقط قربونت به یه منبع معتبر یا کتاب ارجاع بده که برای سایرین سوءتفاهم پیش نیاد😉

برای گرم شدن رحم چهکاری انجام بدیم

عزیزم طبع گوشتهایی که میخوریم همه سرده بجز گوشت شتر که خیلی گرم و مقویه سعی کن مواردی که بالا نوشتم توی پریودیت انجام بدی و مصرف لبنیاتت رو کم کن لبنیات سردن و سرد مزاجی میارن همینطور پریودیای دردناک منشاش همین لبنیاته توی برنجت مقداری زیره بریز قبل ابکشی کردن تا سردی برنجت رو بگیره چایی با هل بخور عرقیجات گیاهی مث بیدمشک عرق هل که گرم هستن رو حتما استفاده کن حتی گلاب وقتی اب یخ درست میکنی یه قاشق غذاخوری بهش گلاب بزن و بعد بخور غذاهایی که طبع سرد دارن کمتر مصرف کن و بعد خوردنش گرمیجات بخور اگه ماست رو نمیتونی کنار بزاری همراه نعنا خشک بخور،یه قابلمه اب بجوشون داخلش شوید بریز و بزار بخارش بره به واژنت هم گرم کنندس هم عفونتو ازبین میبره

[QUOTE=109161032]طب سنتی بر این عقیده س حتی خیلی از دکترام قبول دارن که نباید شسته بشه🤷🏼‍♀️ حالا م ...

اره کاش توی تایپیکم منبع هم درج میکردم راحت وارد سایت میشدن حواسم نبود بزنم

2738