2726

در زمان پریودی واژن خود را نشویید فقط با دستمال خشک کنید چون اب باعث عفونت میشه

زمان پریودی اویشن یک قاشق چایخوری و پونه یه قاشق چایخوری دم شود همراه با یک نبات سفید میل شود زمانیکه میبینید تیکه یی یا لخته ازتون خارج میشه ابجوش خیلی گرم نباشه یه مقدار بیدمشک یه مقدار گلاب و نبات بهش اضافه کنید میل کنید تا واژن تمیز بشه در برابر نفخ پریودی یه لیوان اب هندوانه بجوشانید و بعد با یه قاشق چایخوری و یک نبات ساده میل نمایید 

هرگز از رازیانه استفاده نکنید زیرا مقدار زیاد رازیانه اسیب جدی به تخمک وارد میکند در دراز مدت

در صورت درد دستمال گرم یا حوله استفاده کنید میتونید با ویکس یا روغن های گرم مث زیتون یا سیاهدانه استفاده کنید 

درصورتیکه نمیخواید باردار بشید میتونید قبل پریودی یک اپلیکاتور یا سرنگ بدون سوزن عسل بهداشتی یا طبیعی که تمیز باشه استفاده کنید داخل واژن درسته چسبندگیش ازار دهندس اما بزارید چند ساعتی بمونه بعد دوش بگیرید بعد نزدیکی سریع نپرید تو حمام چون واژن در نزدیکی راهش بازه و شستشوی واژن باعث عفونته حداقل نیمساعت بعد برید هرگز توی لباس ریرتون از دستمال گذاشتن استفاده نکنید عامل عفونت وقارچه،اگه بتونید پد نخی برای خودتون با پارچه های نخی تمیز و چندلایه یی بسازید بهتر از نوار بهداشتیه

زنانیکه قصد اقدام بارداری ندارن ولی پریودیشون عقب میوفته و میدونن باردار نیستن یک سرنگ بدون سوزن اماده کنن و دو حبه سیر پوست کنده شده و تمیز بزارن تویه لیوان ابجوش بجوشه رنگ اب ک عوض شد خاموش کنید خنک شد از صافی وارد یه لیوان دیگه کنید بعد سرنگ رو پرکنید و داخل واژن شب قبل خواب بزارید تا صبح بمونه اگر پریود نشدید تا دوروز مجدد انجام بدید اما زیاده روی نکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نزدیک دوماهه ک عقد کردم ولی دوماه و نیمه ک پریود نشدم.امپول پروژسترونم دوتا زدم ۹روز پیش..علت چیه

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️
2728

عزیزم شما دکتری ؟؟عسل تو واژن؟؟؟سیر بکوبن بزارن واژن؟؟؟میدونی بعدش چی میشه از سوزش واژن میرن کما

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
عزیزم شما دکتری ؟؟عسل تو واژن؟؟؟سیر بکوبن بزارن واژن؟؟؟میدونی بعدش چی میشه از سوزش واژن میرن کم ...

جدی نگیر چرته اینا

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
عزیزم شما دکتری ؟؟عسل تو واژن؟؟؟سیر بکوبن بزارن واژن؟؟؟میدونی بعدش چی میشه از سوزش واژن میرن کم ...

اگه عسل طبیعی باشه خیلی خوبه عسل عفونت و زخم و درمان میکنه رحم و گرم میکنه

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
خودمونا پاک کنیم🤢🤢🤢من تو دوران پریودیمم میرم حموم  

عزیزم خونریزی ک داری ینی کویفی دیه کثیف تر نمیشی پس بهتره ب سلامتیت فکر کنی حمام پریودی ینی دعوت کیست در تخمدان خودت

شما دقت نکردی به خوندن اولا عسل رو تو هرسایتی که بری حتی طب سنتی همینو بهت میگن منم از تجربه خودم که انجام دادم گفتم و عفونتم کامل رفع شد سیر هم نمیکوبن یک الی دوحبه سیر پوست کنده تمیز داخل اب میجوشه ابش رو داخل سرنگ از صافی رد کن بریز خنک شد داخل واژن بزار بعدم نوشتم زیاد انجامش خوب نیست شما میتونی همشو نادیده بگیری من برای افرادی گفتم ک شاید لازم دارن و بجاش داروهای شیمیایی میخورن

من نزدیک دوماهه ک عقد کردم ولی دوماه و نیمه ک پریود نشدم.امپول پروژسترونم دوتا زدم ۹روز پیش..علت چیه

گلم من پزشک نیستم و فقط چیزایی گفتم که در طب سنتی انجام دادنش هیچ ضرری نداره❤️

کی گفته سیر عفونت میاره یا عسل شما چنتا سایت بخون ببین فوایدش چیه؟🙏🏼❤️

باشه حتما

وقتی منبعت سایته دیگه حرفی نمیمونه

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2706