2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دیروز دوستم بیمارستان مهر بدنیا اورد دکترش احمق دیده باز نشده دهانه ی رحمش با بادکش کشیده سر بچه صدمه دیده بچه رو بیمارستان شبی یک میلیون نگه داشتن چهارشب

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
دیروز دوستم بیمارستان مهر بدنیا اورد دکترش احمق دیده باز نشده دهانه ی رحمش با بادکش کشیده سر بچه صدم ...

الهی بمیرم طفلی

ن دکتر من خودش عشقه سزارینه اگ یه بهانه پیدا کنه سریع میبره سزارین

Be brave!the confident smile is the most beautiful thing on earth...

سلام بیمارستان مهر افتضاحترین بیمارستان هستش در طول عمرم آشغالتر از این بیمارستان ندیدم پرسنل بیسواد اندازه سر سوزن حالیشون نمیشه.من دو هفته مونده به زایمانم از درد پهلو داد میکشیدم خواهرم ماماهستش بهم گفت از کلیه است تمام علائم سنگ کلیه رو داشتم تهوع استفراغ سرگیجه درد پهلو. یک سونوی کلیه برای من ننوشتن از من دوبار نوار قلب جنین گرفتن و معاینه کردن بعدشم یه دونه سونوی بیوفیزیکال جنین نوشتن مورد من اورژانسی بود خیلی راحت گفتن نه سونوگرافی بازه نه آرمایشگاه. منو با اون حال آواره خیابونا کردن. سه ساعت توی روز تعطیل دنبال سونوگرافی و آزمایشگاه میگشتم. دوباره هم که مراجعه کردم بهشون گفتم دارم از درد پهلو میمیرم اهمیت ندادن ازم نوار قلب جنین گرفتن. یک هفته بعد از این ماجرا دکتر خودم برام سونوی کلیه نوشت سنگ به قطر ۴/۵ سانتی متری توی لوله حالب داشتم. همش نفرینشون میکنم. متاسفانه دکترم فقط مهر رو قبول داره و الان دوسه روز بیشتر به زایمانم نمونده مجبورم برم اونجا. خلاصه خیلی بیسوادن

خودتون رو به دست این ماماهای بیسواد نسپرید میکشنتون.

انسانم آرزوست
2706