2726
پس  تالارت به اسلامشهر نزدیکه. آرایشگاه چه جوری دلت میاد 4 تومن بدی من سکته میکنم   800 ...

اره برام بفرست ممنون میشم

من به سرمه وسمه مرزداران زنگ زدم گفت پنج تومن

گیوا فک کنم گفت چهارتومن

این معروفا مثل شبنم نظیف و لی لی رضایی و مریم رهنما و... حول و حوش هفت تومن 

چند جای دیگه هم که اصلا معروف نبودن کارشون معمولی بود سه تومن

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
همه جای تهران رفتم اجاره ای دیدم چندتا دونه هم پوشیدم ولی خوشم نیومد اصلا. دیگه دادم مزون بدوزه حالا ...

من خودم نرفتم ببینما اما یکی از دوستام یه لباس واسه حنابندونش گرفت خیلی شیک بود گفت از نازی آباد گرفته کاش میشد اونجارم ببینی لباس دوستم واقعا شیک بود عکسشو الان ندارم فک کنم تو لبتابم داشته باشم واقعا شیک بود قیمتشم خیلی مناسب بود

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فکر کنم دروغ گفت . اینجا کم دروغ نمیگند . چونکه دیگه پیداش نشد .

اره احتمالا چون اصلا با عقل جور درنمیاد

2728
neginsalon این پیجشه 

اره دیدم ببین کاراش تمیزو خوبه ها اما ارایش همه یه شکل بود مدل چشما حتی رنگ ارایششون خیلی شبیه بهم بود تنوع نداشت 

من می‌دونم الان آقا پسر بخواد زن بگیره بغییر پول تالارو نهارش که با پول هدیه برمیگرده حدود 100 میلیون پسر عموم خرج کرد امسال پنج ماه فاصله خواستگاری عقد و عقد کنان و عروسیش بودش

عروسی و مراسم هاش هم همه عادی ولی آبرومند با توجه به عرف منطقه ما