2703
2553
منم اصلا دوست نداشتم دوهفته ست انقدر بهم ریختم سر لباس فقط هنوزم به نتیجه نرسیدم. مجبور شدم وگرنه اص ...

اره بابا ادم ذهنش درگیر میشه 

ولی میتونی از این اجاره ایا بگیری 

حتما لازم نیست که بخری

بنظرم چون عقدت تو تالاره از این پف دارا بگیر

چون اگه معمولی بگیری با مهمونا یکی میشی

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

40 میلیون تالار فقط     خدا کمکتون کنه  کدوم شهرید؟

من تهرانم عزیزم

تالارمم تو احمد آباد مستوفی

باغ عمارت سه گل

تازه این تالار از بقیه تالارا منصف تر بود منو شوهرم کلی خوششحال شدیم وقتی با اینجا قرارداد بستیم چون هم اتلیه داشت هم باغ و عمارت تو هزینه آتلیمون صرفه جویی میشد

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
اره بابا ادم ذهنش درگیر میشه  ولی میتونی از این اجاره ایا بگیری  حتما لازم نیست که بخری ...

همه جای تهران رفتم اجاره ای دیدم چندتا دونه هم پوشیدم ولی خوشم نیومد اصلا. دیگه دادم مزون بدوزه حالا هرچی پارچه مزون برام میفرستی خوشم نمیاد دوهفته ست هی مدل به مدل برام میفرسته.

اره عزیزم خودم پفی دوست دارم پف دار میخوام بگیرم

2720
نه من بهشون گفتم برا من پونصد شده . گفت برا من خفن بوده گل آرایی

اصلا ندیدم واقعا همچین چیزی

حالا کل مراسم تو محضر مگه چقدر طول میکشه ؟؟

واسه ما یه ساعتم نشد حالا من میگفتم چه خبره هشتصد واسه یه ساعت

5تومن که دیگه خیلیه 

من تهرانم عزیزم تالارمم تو احمد آباد مستوفی باغ عمارت سه گل تازه این تالار از بقیه تالارا منصف تر ...

پس  تالارت به اسلامشهر نزدیکه. آرایشگاه چه جوری دلت میاد 4 تومن بدی من سکته میکنم   800 تومنم میگم زیاده 

میخوای پیج ایسنتاش هم برات بفرستم ببینی 

هزینه پایه برای عروسی 1500 میگیره 

2714
گرمی طلا 114 بود فک کنم😐😐

آره ما هم همون موقع خریدیم گرووووون شده بود، گرمی ۱۲۲! 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
این یه دونه از حیطه اختیارات منو شوهرم خارجه  خانواده شوهرم این رسمو دارن چند باری هم به مادر ...

فرداش پول جمع کنن زشت نیست؟؟

ما پول جمع نمیکنیم کلا هرکی دلش خواست کادو یاپول میبره

فرداش پول جمع کنن زشت نیست؟؟ ما پول جمع نمیکنیم کلا هرکی دلش خواست کادو یاپول میبره

واسه ما اونطوری نیست که پول جمع کنن بعد عروسی میان کادو میدن یعنی پول میزارن تو پاکت میدن

اما خانواده شوهرم همچنان رسم پاتختی دارن

واسه ما اونطوری نیست که پول جمع کنن بعد عروسی میان کادو میدن یعنی پول میزارن تو پاکت میدن اما خانوا ...

اشکال نداره دیگه نمیشه کاری کرد. خرج خودشون زیادمیشه یه ارایش و لباس عروس افتادن

2706