2733
2734
آهان ایشالا خوشبخت بشی بعد دوباره عروسی هم میگیری؟

اره عزیزم چون ما تهرانیم خانواده نامزدم شهرستانن فامیل های ما هم واسه عروسی نمیان تا شهرستان مجبور شدیم جشن عقد هم بگیریم واسه فامیلای خودمون

منم آرایشم چونکه آشناست پونصد تومن ازم میگیره . موهامم میخواد رنگ کنه . لباس عروس بدم میاد از پفش . ...

به نظرت بگم در حد آرایش حنابندون درست کنه بد میشه؟ آرایشگاهش البته کارهاش خیلی خوبه توی نی نی سایتم خیلی تعریف کردن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه دوستی دارم عروسیمون تو یه ماه بود برا من غروسی گرفتن ولی من خرج های اضافی نکردم مثلا اون باغ ر ...

خوب کاری کردی هر کاری کردی واسه زندگی خودت بوده .

دوستم  چند ماه پیش عروسی داداشش بود می‌گفت عروسشون رفته ا ایشگاهی که چهار میلیون شده . نمی‌دونم ده میلیون لباس عروس .

اما الان میگه ماشین ندارند با ماشین بالای من اینور اونور میرند

کاربر قدیمی هستم.   
دقیقا مثل من و دوستم. البته اون وضع شوهرش خوب بود و خونه جدا رهن کردن ولی اون موقع خیلی پز میداد ساع ...

بخدا من تازه عروس بودم دیگه تا یه سال از ازدواجم هیچی نخریدم از لباسم میزدم جمع میکردم ک خونه بخریم کلی خسیس بازی در اوردم من تو عقدمم لباس نمیخریدم برای هر مناسبت مادر شوهرم زنگ میزود برین لباس بخرید من میگفتم نه پولشو بدید. پولشو میگرفتم میرفتم النگو میخریدم یا با خودشون یا با شوهرم. البته اونموقع طلا ارزون بود ولی بی غقلی نکردم اینجوری طلا هام تکمیل شد بعدم فروختم قرض کردم وام گرفتم خونه خریدم .ان شا الله همه صاحب خونه بشن الهی امین

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂
2731

آهان که اینطور

پس خوب کاری کردی

واسه منم میخواستن جشن عقد بگیرن من خودم نخواستم گفتم هم خودمون کلی باید پول خرج کنیم هم فامیلا اذیت میشن هی دنبال لباس و ارایشگاه

تصمیم گرفتیم فقط یه عروسی بگیریم 

فقط اگه من میتونستم این رسم مسخره پاتختی رو حذف میکردم راحت میشدم :/

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
2738
خوب کاری کردی هر کاری کردی واسه زندگی خودت بوده . دوستم  چند ماه پیش عروسی داداشش بود می‌گفت ع ...

اینا خرج اضافس بخدا ادم با کم هم میتونه بسازه

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂

ولی الان هزینه عروسی خیلی بالاست ما میخوایم یه عروسی متوسط بگیریم تالارمون واسه 400 نفر 40 میلیون شد دنبال آرایشگاه عروسم زیر 4تومن پیدا نمیکنم آتلیه کمتر از 5 که اصلا وجود نداره انگار میترسم برم قیمت لباس عروس بگیرم بخدا

شوهرمم همش استرس داره نکنه تو عروسی کم نیاره

حالا من بهش گفتم سرویس طلا نمیخواد بخری نیم ست خودمو میندازم خرید عروسی هم فقط یه چمدون با ست حوله و تنپوش بخریم هزینه ها واقعا بالاست

جهازم نگم براتون که قیمتا بیداد میکنه

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
به نظرت بگم در حد آرایش حنابندون درست کنه بد میشه؟ آرایشگاهش البته کارهاش خیلی خوبه توی نی نی سایتم ...

میشه اسم ارایشگاهتو به منم بگی

آهان که اینطور پس خوب کاری کردی واسه منم میخواستن جشن عقد بگیرن من خودم نخواستم گفتم هم خودمون کلی ...

منم اصلا دوست نداشتم دوهفته ست انقدر بهم ریختم سر لباس فقط هنوزم به نتیجه نرسیدم. مجبور شدم وگرنه اصلا خودمو درگیر جشن نمیکردم 

حذف کن خیلی جاها مد نیست دیگه.همون شب عروسی کادو میدن

این یه دونه از حیطه اختیارات منو شوهرم خارجه 

خانواده شوهرم این رسمو دارن چند باری هم به مادر شوهرم گفتم میگه ما زشت میدونیم تو روز عروسی از مهمونا پول جمع کنیم

2706