اگر دستت سبک بگیری نهایت ۲/۵

مثلا پارچه چادر عروست بشه ۱۰۰ تومن 

خرید عقدت ارزون باشه شلوار و مانتو و کفش و کیف بشه ۵۰۰

حلقه سبک بگیری نهایت ۱/۵

مهمونم دعوت نکنی با خرج محضر یه شیرینی ۴۰۰

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖

من سال ۹۷ تو باغ و خیلی شیک گرفتم کیک و عصرانه و میوه و ارکستر و اتلیه و فیلم برداری و لباس و ارایشگاه و ماشینو و خرید اصلااا لباس نگرفتم چون زیاد داشتم طلاهم اون موقع ۱۶۸ بود ی نیم ست گرفتیم و حلقه کلا ۲۰ گرم شد 

حدودا ۱۲ تومن شد

البته برام ده تومن جمع شد با کلی طلا خخخخ 

البته همه جا اشنا داشتم و تخفیفات عالی گرفتم مثلا دسته گل و ماشینم رو بهم کادو عقد درست کردن برام رایگان

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره . خیلییییی . ما پارسال بهترین محضر رفتیم شد پونصد تومن .البته شیرازم.

محضر و عاقد هاي مختلف قيمتاشون فرق ميكنه ،خيلي ها پيش آقاي خاتمي ميرن،يا محضر گل آرائي و شمع آرائي خفن داره و...

فقط برقص،آدم بايد يه جاهايي رها شه😁
2731
منم پول محضرم پونصد شد تعجب کردم گفت پنج ملیوم😂😂😂

من 450 شد پارسال چقدرم خوشگل بود منم تعجب کردم

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
2ت.من   من یه گوشواره یه گرمی حلقه ای گفت بهم 900تومن برای نوزاد  دو تومن میشه حدود دو ...

چرا نمیشه گلم.اجرت حلقه از گوشواره کمتره.گوشواره خصوصا گوشواره نوزاد اجرت بالایی داره

ما مرداد امسال عقد کردیم

دوتا حلقه سبک ورداشتیم روهم شد هفت تومن هشتصد تومن پول محضرمون شد

بعد از عقد همسرم مهمونارو برد رستوران حدود سی نفر بودیم تقریبا یکو دویست پول شام شد

یه تاج گل و مچ بند گل خریدیم روهم شد دویست تومن 

لباس واسه محضرمم همسرم خرید با کیف و کفش اونم تقریبا یه تومن شد

کلا ده تومن واسمون دراومد تازه هیچ جشن و خرج اضافه ای نداشتیم

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت

برای دختر حلقه و ساعت و پاگشای عقد و کادوی عقد و خرید برای دوماد که پیرهن کت و شلوار کفش پیرهن کمربند کراوات اصلیشه حالا بخوای بترکونی که ریش تراش و عطر و ادکلن و ....هم داره تازه بعضیا مثل ما محضر سکه هم به دوماد میدن دیگه خرج شام عقد که بماند

2706