1507
1521

ما مرداد امسال عقد کردیم

دوتا حلقه سبک ورداشتیم روهم شد هفت تومن هشتصد تومن پول محضرمون شد

بعد از عقد همسرم مهمونارو برد رستوران حدود سی نفر بودیم تقریبا یکو دویست پول شام شد

یه تاج گل و مچ بند گل خریدیم روهم شد دویست تومن 

لباس واسه محضرمم همسرم خرید با کیف و کفش اونم تقریبا یه تومن شد

کلا ده تومن واسمون دراومد تازه هیچ جشن و خرج اضافه ای نداشتیم

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

برای دختر حلقه و ساعت و پاگشای عقد و کادوی عقد و خرید برای دوماد که پیرهن کت و شلوار کفش پیرهن کمربند کراوات اصلیشه حالا بخوای بترکونی که ریش تراش و عطر و ادکلن و ....هم داره تازه بعضیا مثل ما محضر سکه هم به دوماد میدن دیگه خرج شام عقد که بماند

1436

ما حلقه مون پارسال خریدیم ست بودن مال داماد یک و هشتصد شد فک کنم مال من  فک کنم ۹۶۰.یه کت و شلوار نباتی واسم گرفتن با کفش و کیف ۶۰۰وومن شد.دیگه ب محضر نرسید ک قصه ی ما ب سر رسید😊

نی نی سایتی هایی ک حاجت دارین هرحاجتی دارین ختم دعای مشلول و بگیرین تو تاپیک 🤗بدویین بیاین🤗 هست؛ با طهارت حتما ،حضورقلب و اگه اشک بریزین مطمئنا دوروزه جواب میگیرین.اسم اعظم خداس امکان نداره جوابتونو نده یا دلتون آروم نگیره.حاجت گرفتین منم دعا کنین مرسی🤗 ازبازار باصدای فرهمند دانلود کنین.چندوقت پیش به کسی گفتم بخونه گفت دوروزه حاجتشو گرفته واقعا خیلی براش خوشحال شدم دوس دارم شماهم بخونین و حاجت بگیرین🤗😍                                                          
1432

اخه بستگی به خودت داره چی برداری 

سال 93فقط 7میلیون پول حلقه و نشون و پشت صیغه ای و سرویسم شد 

فقط 2.5پول حلقم شد 

موووهات رنگ دنیای منه❤ روی موهات رد دستای منه ❤ تو میتونی منو آرومم کنی❤من نبضم با لبخند تو میزنه❤ آهنگیه که یا خودش برام زمزمه میکنه یا روزی صدبار با گوشی یا تو خونه و ماشین برام پلی میکنه 😍😍😍الحمدلله الذی جعل اعدائنا من الحمقاء😉💪✌
فقط حلقه خریدی؟انگشتر دیگ نخریدی

اگر منو بدونی ...

سال ۹۶ عقد کردم همه چی ارزون برداشتم

پارچه چادرم ۵۰ شد

کفشم ۴۰ شد 

شالم ۶۰

مانتو نخریدم 

لباس مجلسی ۲۷۰

حلقه هم نقره خریدیم ...

خدایا بابت همه چیز ازت ممنونم☺😙❤
واسه شمام خیلی خوب بوده قیمتش منم همون پونصد شد ولی پنج تومن خیلییی زیاده بوخودا

تازه میگه زیاده؟؟  یعنی انتظار داره بیشترتر باشه . آخه من نمی‌دونم محضر ها همه ی عقد میخونند و ی سفره عقد دارند . 

حالا اگر دیجی یا جشن و پایکوبی بود شام بود باز ی چیزی

کاربر قدیمی هستم.   
1474

من عقدم مفصل بود خرید و لباس و جشن همه چی نمیدونم چقد شد چون  خانواده شوهرم خرج کردن.ماهم برای شوهرم  و مامان و باباش لباس گرفتیم حلقه هم براش خریدیم. اونموقع طلا گرون نبود کلا همه جی گرون نبود سال۹۴.

عروسیمم هبچی نخریدم فقط لباس پاتختی و لباس حنا و لوازم ارایشی همین.

اگه سنگین نگیری ارزون میشه باز برو بپرس مثلا چند نفر مهمون دارین میوه چقد میشه ارایشکاه چقد میشه

خدایا ترکم نکن    ✌ دور از ادبه اما به بعضی ها حتی نباید💩برنزه میشن فردا برات قیافه میگیرن😒والااااااااا👉 

واای ما پول کم داشتیم مجبور شدم حلقه سبک بردارم تا برا دومادم ارزون دراد😩😩

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
ماهم ترکیم شما برای عروس حلقه میگیرین یاانگشتر؟

براعروس انگشتروالنگو

من پدرم یه گوشواره سنگین داد مادرمم ۲تاالنگو

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
این تاپیکو خوندم افسردگی گرفتم فکرکنم ما خیلی فقیرانه داریم ازدواج میکنیم

عزیزم به این رقم ها توجه نکن . مهم کیفیت  زندگیت هست .

منم با هزینه کم دارم ازدواج میکنم ولی راضیم .  

چونکه بر اساس عقل و منطق پیش میرم .

این پولی که الکی خرج تجملات شه بدرد نمیخوره.

کاربر قدیمی هستم.   
1508