2726
ببخشید میپرسم کاپ سایز بندی داره یعنی کسی خونریزیش زیاده بزرگتر رو بخره یا نه

بله دو تا سایز داره. یکیش برای افراد با خونریزی معمولی و یکیش برای کسایی که خونریزیشون خیلی زیاده و یا زایمان طبیعی داشتن

یکی دو بار اول شاید سخت باشه اونم فقط یکم. زود قلقش دستت میاد. من الان 6 7 ماهه استفاده می کنم. اصلا ...

ای گفتی. وقتی پد میزارم حس میکنم دیگه فلج شدم نمیتونم تکون بخورم

خدایا شکرت🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ای گفتی. وقتی پد میزارم حس میکنم دیگه فلج شدم نمیتونم تکون بخورم

پد خیلی بده. بو می گیره. عرق می کنه. هی باید عوض کنی. هی باید مواظب باشی پس نده. من یکی از مشکلاتم این بود نمی تونستم با خیال راحت یا به پشت بخخوابم اونم اون موقع که کمر درد داشتم و دلم می خواست راحت بخوابم. کاپ این مشکلاتو نداره. فقط باید خیلی دقت کنی تمام نکاتشو که تمیز باشه

کاپ چیه ؟تامپون چیه😐من فقط میدونم نوار چیه😶یعنی خیلی عقبم

نه جونم عقب نیستی. کاپ یه جور مثل پیاله کوچیک پلاستیکی هست میزان تو واژن برای جمع خون قاعدگی بعدش میشورن نگه می دارن منظور یکبار نیست. تامپون مثل پر پنبه ای هست اونم میزان تو واژن ولی یکبار مصرفه

خدایا شکرت🖤
نه جونم عقب نیستی. کاپ یه جور مثل پیاله کوچیک پلاستیکی هست میزان تو واژن برای جمع خون قاعدگی بعدش می ...

رفتم گوگل تازه خوندم عزیرم گذاشتتش یکم ترس داره بره داخل گیر کنه چی😆شما استفاده میکنین؟

‏خدایا اگر من بد کردم ، تو را بنده‌ای دیگر بسیار است. اگر تو با من مدارا نکنی مرا خدایی دیگر کجاست؟💗
2706