1507
1411
عنوان

کتف وبال مرغ سوخاری

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 28 پست

اگه دنبال قیمت کامپوزیت هستین 

یه سر به ما بزنید

مگه خارج رفته ها فرق دارن اینا چیزای عادی هستند که کنار غذا بنا به سلیقه چیده میشن و اسمشون دورچین ...

خارج رفته ها مث تو باکلاس مثلا تیپشون موهاشون بعد غذاشون جور واجوره مثلا نون تست می خورن سالدشون گوجه کوچولو داره 

دورچین چیه ما سر سفره یا ماست می ذاریم یا پیاز اونم دور بشقابمون نه تو ی بشقاب یا پیاله 

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
خارج رفته ها مث تو باکلاس مثلا تیپشون موهاشون بعد غذاشون جور واجوره مثلا نون تست می خورن سالدشون گوج ...

😅

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
1436
خارج رفته ها مث تو باکلاس مثلا تیپشون موهاشون بعد غذاشون جور واجوره مثلا نون تست می خورن سالدشون گوج ...

خب من الان چه کمکی از دستم براتون بر میاد ؟

مهم اینه آدم از زندگی اش لذت ببره

خب من الان چه کمکی از دستم براتون بر میاد ؟ مهم اینه آدم از زندگی اش لذت ببره

هیچی اعتراف کن حدسم درسته چون تیپت کپی خارجی هاس

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
هیچی اعتراف کن حدسم درسته چون تیپت کپی خارجی هاس

چه اعترافی خانم

نود درصد کاربرای اینجا خارج رفته اند 

تقریبا همه کنار غذاشون دورچین دارن حتی اگه ندونن اسمش دورچینه

مگه این چیزا مهمه 

چه اعترافی خانم نود درصد کاربرای اینجا خارج رفته اند  تقریبا همه کنار غذاشون دورچین دارن ...

واقعا نود درصد خارج رفته ان ای خاک تو سر من شوهرم فقط نافش با شمال بستن ی سفر دیگه جز شمال نبرده من 😢