1472
1411

نونو میشه

سبزیم سرخ شده یا خورشتی منظورته یا خام؟

گروه آبی شروع رژیم ۹۸.۷.۱۳                                    وزن فعلی ۷۶ وزن هدف ۶۲                                      من میتونم💪💪💪💪

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1436

بله من نون باگتو میذارم تو فریزر

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
1444
هم سرخ شده هم خام؟

سرخ شده ک من مادرم بهم میده حجم زیاد هی دارمش تا تموم بشه خراب نمیشه اصلااا هرچند تازش خوبتره ۱۰۰ درصد

خامم من سوپی فریز میکنم یک ماهه تمومش میکنم نمونه هیلی بهتره

گروه آبی شروع رژیم ۹۸.۷.۱۳                                    وزن فعلی ۷۶ وزن هدف ۶۲                                      من میتونم💪💪💪💪
بعد که در میارید مث نون لواش بعد از فریز نرم هستن؟

من وقتی که از فریزر درمیارم، میذارم تو یه کیسه درشو میبندم و میذارم تو ماکروفر در حد سی ثانیه،، بعدش درشو میذارم همچنان بسته بمونه تا کمی خنک بشه،، اینجوری دیگه خشکم نمیشه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
1474
نون فریز کنی بعدا چه طور یخ زایی کنی همش له می شه وا

نون رو فریز کنی نیم ساعت قبل استفاده بذاری تو محیط اشپزخونه خودش نم نم یخش وا میشه و مث روز اولش تازه میشه

سحر اضافه کن به فهم آسمانم 

من باگتو نمیذارم فریزر. سبزی خورشتی ۶ ماه. سبزی خوردن رو یک هفته میذارم یخچال تو یه پارچه نخی 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤