2726
عنوان

ینی چمه من😢

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 34 پست
🤣🤣🤣🤣🤣آره زوریه

باشه 😂

سلام براظهورآقاوطول عمرپدرومادرها(پیش مرگشون بشم من)وخوب بودن رابطه بین داداشام صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید تو خواب فعالیت میکنم نمیدونم😂

😄😄😄😄

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2728
شاید تو خواب فعالیت میکنم نمیدونم😂

فک کنم تو خواب آدم فضایی ها میان مارو میبرن ازمون کار میکشن وگرنه این حجم از خستگی بعدازخواب غیر طبیعیه😂😂😂

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
چرا نه؟دوست نداری باردار باشی؟نکنه مجردی؟🤭

۸ماهه عروسی کردم

موقعیتش جور نیست

سلام براظهورآقاوطول عمرپدرومادرها(پیش مرگشون بشم من)وخوب بودن رابطه بین داداشام صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین
اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤برای مادرت اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤برای ن ...

ای جانم ای جانم ممنونم الهی که بهترین ها نسیب شما و همه دوستان بشه چقدر حال بعضی ها حال آدمو خوب میکنه😍😘

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
فک کنم تو خواب آدم فضایی ها میان مارو میبرن ازمون کار میکشن وگرنه این حجم از خستگی بعدازخواب غیر طبی ...

واقعا من حس میکنم جای تراکتور تو خواب یه زمینو شخم زدم ینی بعد بیدار شدن دلم نمیخواد از جام پاشم

مامانم چند روز زنگ میزد بهم غروبا ، بعد من خواب بودم  میگفت حامله ای میگفتم نه میگفت تو حامله ...

بالاخره حامله بودی یا نه؟😉

۸ماهه عروسی کردم موقعیتش جور نیست

الهی که هرچی خیره برات پیش بیاد اگه باردار بودی ناشکری نکن خواهر گلم باشه؟ 

واقعا من حس میکنم جای تراکتور تو خواب یه زمینو شخم زدم ینی بعد بیدار شدن دلم نمیخواد از جام پاشم

برای امضات سه تا صلوات فرستادم 

الهی که هرچی خیره برات پیش بیاد اگه باردار بودی ناشکری نکن خواهر گلم باشه؟ 

چشم عزیزم

ان شاءالله به زودی شمام باردار بشین عزیزم😍

2706