2703
2553
عنوان

ینی چمه من😢

237 بازدید | 34 پست

سلام خانوما

من کمرم درد گرفته کمی حالت تهوع هم دارم 

یه جورایی انگار بی حالمو خوابم میاد

ینی چم شده😢

سلام براظهورآقاوطول عمرپدرومادرها(پیش مرگشون بشم من)وخوب بودن رابطه بین داداشام صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
حامله نیستی؟

پیشگیری طبیعی دارم و تا پریودم ۱۰ روز مونده

سلام براظهورآقاوطول عمرپدرومادرها(پیش مرگشون بشم من)وخوب بودن رابطه بین داداشام صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین
حامله ای😍

برا امضات صلوات فرستادم عزیزم

2714
ای جوووون مبارکهههه😍😍😍❤

اوا الکی الکی حاملم کردینا😂

خسته ای

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
حامله ایی بابا

دارین منو میترسونینا🤕

خسته ای

شاید تو خواب فعالیت میکنم نمیدونم😂

2706