1464
1459

شوهرم‌گم‌کرد.منم خیلی کم‌میزارم😅

آیا برای این جهان نامی می‌خواهی؟ راه‌حلی برای همه‌ی معماهایش؟ برای شما نیز نوری، ای پنهان‌ترین، نیرومندترین، بی‌باک‌ترین و نیمه‌شباهنگام‌ترین؟ _این جهان اراده‌ی معطوف به قدرت است _و دیگر هیچ! و شما خود نیز اراده‌ی معطوف به قدرت‌اید _و دیگر هیچ!#فردریش نیچه

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436

من بیشتر وقت ها دستم هستش

تو این دنیا فقط ۳ تا آرزو دارم 💙❤💜 اول اینکه خودم و شوهرم همیشه سلامت باشیم 😊 دوم اینکه خودم و شوهرم عمری طولانی داشته باشیم 🤗 سوم اینکه با شوهرم تا آخر عمرمون خوشبخت باشیم 😍😍😍😍😍😍😍

من کلا هیچ وقت دستم نیست😁

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 تیر :یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤
8

من هروقت میرم بیرون میذارم. شوهرم هر سری میره سرکار میگه یادم میره بذارم. منم از وقتی تهدیدش کردم اگه نمیذاری بفروش واسه من پلاک زنجیر بخر تو خابم دستش میکنه 😂😂

نمیدانم چرا حضرت دوست لطف ویژه ای به من دارد 😍😍😍
1474

بیرون همیشه تو خونه نه از طلا بدم میاد😐همسرمم فقط بیرون تو خونه هم گاهی دستش زیاد مثل من نیست حس سنگینی کنه😬

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_"من بهت صدمه زدم ؟"                                   _"اینقدر زیاد که عاشقت شدم ......صدمه ات خیلی عاشقانه بود "                                                    💛💛                                                                                        _چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی 😐                         _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           "یاداور فراز و فرود های من "

ما هر دو رینگ ساده دوست داشتیم، برا همین همیشه دستمونه و اذیت کننده نیست

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗