2410
2553

نه 

تازه خوشحال هم میشن

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود

واا

نه منکه خودم خوشحال میشم داداش و رنداداشم خوب باشن

خواهرشوهرپ مادرشوهرمم خوشحال میشن

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه چون من خودم واقعا خوشحال میشم وقتی می بینم داداش و زن داداشم با هم خوبن.

خانواده ی شوهرمم خداروشکر تا حالا ندیدم چنین چیزی رو ازشون.

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
2720

نه. مگر این ک با ی خانواده بی فرهنگ وصلت کرده باشی

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2714

بله به چشم خودم دیدم ، البته فقط فامیل شوهر حرص نمیخورن ، هر آدمی که حسود باشه ، حالا در هر نقشی از فامیل که میخواد باشه ، باشه ، مادر ، خواهر ، خاله ، و ...

مــاه میـتابد و انــگار "تویی" میخنــدی:)
اره دقیقا. داداش وزن داداشم‌همش دل وقلوه میدن بهم ،من اصلا دوست ندارم‌زیاد پیششون بمونم😂

مجردی؟

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

اصلا قبول ندارم.

خودمون عروس مداریم تا خالا نه خودم نه خواهرام نه مامانم حرص نخوردیم. حتی یک بارم از خواهرام نشنیدم در موردشون حرفی بزنن.

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   

بستگی به ادمش داره

اگه طرف ادم حسود باشه فرق نمیکنه اسمش خواهر باشه یا خواهرشوهر...نمیتونه تحمل خوشی ات رو داشته باشه

در مورد فامیل هم همینه

ادمهای حسود نمیتونن شادی دیگران یا ارامش دیگران رو ببینن

2706