2726
عنوان

بنظرتون حق الناسه😫

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 32 پست
بله پوشیدی اتو زدی دورات زدی حالا بدی دوباره یکی بخری

بنده خدا میگه پوشیدم نشستم چروک شد اتو زدم ولی نپوشیدم بعدش

اگه قراره فردا فرتی بمیرم👻 بـــایــــــــد خِنگ باشــــم دنیــــ🔥ــــا رو جـــدے بگیــــرم🙈
عزیزم مطمعن باش فروشنده ام  بر نمیداره.  حق الناس که فقط برای شما نیس اون فروشنده ام حق ال ...

ببین مهمونی بودیم وگرنه سریع درش میاووردم خیلی چروک شده بود بخدا جنسش خیلی بد بود 145

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنده خدا میگه پوشیدم نشستم چروک شد اتو زدم ولی نپوشیدم بعدش

خودت راصی بری این لباس بخری دست دو بپوشی

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

چندروز پیش خریدی...!!!!

الان که دیگه پس نمیگیره که...

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2728
ببین مهمونی بودیم وگرنه سریع درش میاووردم خیلی چروک شده بود بخدا جنسش خیلی بد بود 145

اگه تو مهمونی پوشیدی که نه دیگه پسش نده 

اگه قراره فردا فرتی بمیرم👻 بـــایــــــــد خِنگ باشــــم دنیــــ🔥ــــا رو جـــدے بگیــــرم🙈
عزیزم مطمعن باش فروشنده ام  بر نمیداره.  حق الناس که فقط برای شما نیس اون فروشنده ام حق ال ...

من از طرف فروشنده عذرخواهم 

ببخشید که نتونستن از خیابون شانزلیزه جنساشونو بیارن

عزیزم برو بهش بگو . بگو یه بار پوشیدم . کم پولی ام ندادی . اگه گفت نه برو اتحادیه . منم برام پیش اومدم  از من کفش بود رفتم بهش گفتم اول قبول نکرد گفتم میرم اتحادیه گفت برو حقیقتا زنگم زدم اما اتحادیه ام همکاری نکرد اما یه بار که از جلو مغازه رد شدم خودش صدام کرد و عذرخواهی کرد و عوض کرد برام .  عوضم نکرد برات بازم برو بهش بگو . بگو  خدایی تو این اوضاع این چیه میاری .  کم پولی ندادی واقعا . من یه بارم یه شلوار خریدم  اونم یه بار پوشیدم انگار چرک شد یه وضعی . اونم عوض نکرد اما رفتم نشونش دادم  . اگه وجدان داشته باشن باید بفهمم اونا حق الناس به گردنشونه . 

ای که از کوچه معشوقه ما میگذری  بر حذر باش که سر میشکند دیوارش....
من از طرف فروشنده عذرخواهم  ببخشید که نتونستن از خیابون شانزلیزه جنساشونو بیارن

ببین عزیزم اونم مسئوله در قبال جنسی که میاره .  وقتی دولا حساب می کنه که دلش نمی سوزه برای خریدار بیچاره پس باید یه جنسی بیاره که در حد همون پول باشه لااقل .  من شلوار خریدم صد تومنم پول دادم یه بار پوشیدم انگار خاک گرفت یه حالت مخملی داشت انگار مخملاش ریخت یه وضعی شد خدایی . رفتم بهش گفتم اونم زیر بار نرفت و عوض نکرد . اما اگه وجدان داشته باشه باید جنسش رو مرجوع میکرد حالا من خریدم و تموم شد . توی مغازه بازم ازون جنس داشت اگه وجدان داشت یا باید قیمت رو پایین می آورد یا مرجوع میکرد وقتی دید جنسش چیه . 

ای که از کوچه معشوقه ما میگذری  بر حذر باش که سر میشکند دیوارش....
عزیزم برو بهش بگو . بگو یه بار پوشیدم . کم پولی ام ندادی . اگه گفت نه برو اتحادیه . منم برام پیش اوم ...

ببین من اولینبار رفتم مهمونی پوشیدم از ماشین پیاده شدم دیدم افتضاح شده ولی چاره نداشتم چون لباس دیگه ای نداشتم درش بیارم مجبور شدم یه ساعت تنم باشه .قبل اینکه بپوشمم دوبار اتو کرده بودم در این حد افتضاح

2706