1464
1411
عنوان

بنظرتون حق الناسه😫

303 بازدید | 32 پست

بچه ها چند روز پیش یه مانتو خریدم دیشب پوشیدمش یعنی یبارنشستم پاشدم کلی چرک بد شد یه ساعت پوشیدم فقط قبل پوشیدنمم دوبار اتو زدم در صورتی که اصلا تن نکرده بودم حالا میخوام ببرمش عوض کنمش .بنظرتون حق الناس

نه پس

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم من مجردم و باردار نیستم این تیکر بارداری هم نشون دهنده تاریخ کنکورمه😨😨 برام دعا‌کنین و یه صلوات بفرستین😘😘

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1436
1444

عزیزم مطمعن باش فروشنده ام  بر نمیداره.  حق الناس که فقط برای شما نیس اون فروشنده ام حق الناس کرده .تو این شرایط این چه جنسیه آورده . چند خریدی؟

ای که از کوچه معشوقه ما میگذری  بر حذر باش که سر میشکند دیوارش....
1418
بله پوشیدی اتو زدی دورات زدی حالا بدی دوباره یکی بخری

بنده خدا میگه پوشیدم نشستم چروک شد اتو زدم ولی نپوشیدم بعدش

اگه قراره فردا فرتی بمیرم👻 بـــایــــــــد خِنگ باشــــم دنیــــ🔥ــــا رو جـــدے بگیــــرم🙈
عزیزم مطمعن باش فروشنده ام  بر نمیداره.  حق الناس که فقط برای شما نیس اون فروشنده ام حق ال ...

ببین مهمونی بودیم وگرنه سریع درش میاووردم خیلی چروک شده بود بخدا جنسش خیلی بد بود 145

بنده خدا میگه پوشیدم نشستم چروک شد اتو زدم ولی نپوشیدم بعدش

خودت راصی بری این لباس بخری دست دو بپوشی

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

چندروز پیش خریدی...!!!!

الان که دیگه پس نمیگیره که...

میشه واسه آرامشه دلم یدونه صلوات بفرستی...؟؟؟❤😍                                                                                                  *لطفا لایکم نکنید...                                           *اینجا مجازیست ومن شمارو نمیشناسم،پس ببخشید از اینکه نمیتونم درخواسته دوستیه شمارو قبول کنم.
ببین مهمونی بودیم وگرنه سریع درش میاووردم خیلی چروک شده بود بخدا جنسش خیلی بد بود 145

اگه تو مهمونی پوشیدی که نه دیگه پسش نده 

اگه قراره فردا فرتی بمیرم👻 بـــایــــــــد خِنگ باشــــم دنیــــ🔥ــــا رو جـــدے بگیــــرم🙈
1450