2703
2553
عنوان

حالت تهوع زیاد دربارداری

161 بازدید | 24 پست

سلام خانما

من توهفته۵_۶بارداریم هستم

حالت تهوع خییییلی شدید دارم طوریکه نصفه شبا هم بیدار میشم وحالم بهم میخوره...انقدر تهوع من زیاده که سر درد شدید گرفتم...کل روز رو میفتم ونمیتونم کاری انجام بدم راهی برای بهتر شدن هست؟؟

😥😥😥😥😥

خوش بحالت

هنوز مادر نشدم، اما می دانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده. دلم لک زده برای کودکی که جای خالیش تنها دغدغه زندگیم شده... این روزها تنها خدا می داند و می بیند که مادرانگی هایم را چگونه در تنهایی و خلوتم بروز می دهم. با کودک نداشته ام راه می روم و حرف می زنم و مدام زیر لب می گویم کی از پیش خدا می آیی؟؟؟ملاقاتت با خدا تمام نشد؟؟نمی دانی اینجا برای داشتنت هزار راه نرفته را می روم تا تو را به دست بیاورم...می دانی فرزندم تا پای جان برای داشتن رفته ام....تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تو را در آغوش بگیرم .....بیا که دیگر تاب نگاه سنگین جماعت را ندارم ... امسال هم گذشت و نیامدی و مادر نشدم اما هیچ کس نمی داند که حس مادرانگی ام از تمنای وجودم لبریز شده ... هیچ کس نمی داند درونم داغ نداشتنت مثل کوه آتشفشان در حال انفجار است.... فرزندم اینجا برای داشتنت دست بهر کاری زده ام ... هزار درد را متحمل شده ام .... انصاف نیست کسی را که برایت این همه بی تابی می کند را بیشتر از این چشم انتظار بگذاری .... من خودم را همین حالا هم مادر می دانم بخاطر حسی که برای داشتنت از وجودم لبریز شده بخاطر تمام سختی هایی که برای داشتنت از یک مادر واقعی بیشتر کشیدم.... بی منت....  اما هیچ کس مرا مادر خطاب نمی کند .... می دانی تا تورا نداشته باشم هیچ کس مرا مادر به حساب نمی آورد .... عزیزترین آرزویم ؛ بیا و رویای های مرا سروسامان بده... (خدا جون هیچوقت چیزی رو زوری ازت نمی خوام.... اگه مصلحتم نیست فقط به دلم آرامش بده ....  من یک مامان صبور می شم  ) و من بالاخره مامان شدم خدارو شکر 😍🥰😘🥳

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

واسه من چیزی جواب نداد تاماه چهارم خوب شدم.. عزیزم صبوری کن چای زنجبیل و بیسکوییت ونان خشک قبل از بلند شدن از تخت... امیدوارم زودی خوب شی 

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈
عزیزم زنجبیل سقط میاره  

درحد خیلی خیلی کم حالتوبهترمیکنه

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈
2714
واسه من چیزی جواب نداد تاماه چهارم خوب شدم.. عزیزم صبوری کن چای زنجبیل و بیسکوییت ونان خشک قبل از بل ...

وای عزیزم زنجبیل سقط میکنه جنینو براش ضرر داره 

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  
هرکاری میکنم همینه...به نظرتون قرص B6 جواب میده؟

واسه من که جواب نداد

هنوز مادر نشدم، اما می دانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده. دلم لک زده برای کودکی که جای خالیش تنها دغدغه زندگیم شده... این روزها تنها خدا می داند و می بیند که مادرانگی هایم را چگونه در تنهایی و خلوتم بروز می دهم. با کودک نداشته ام راه می روم و حرف می زنم و مدام زیر لب می گویم کی از پیش خدا می آیی؟؟؟ملاقاتت با خدا تمام نشد؟؟نمی دانی اینجا برای داشتنت هزار راه نرفته را می روم تا تو را به دست بیاورم...می دانی فرزندم تا پای جان برای داشتن رفته ام....تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تو را در آغوش بگیرم .....بیا که دیگر تاب نگاه سنگین جماعت را ندارم ... امسال هم گذشت و نیامدی و مادر نشدم اما هیچ کس نمی داند که حس مادرانگی ام از تمنای وجودم لبریز شده ... هیچ کس نمی داند درونم داغ نداشتنت مثل کوه آتشفشان در حال انفجار است.... فرزندم اینجا برای داشتنت دست بهر کاری زده ام ... هزار درد را متحمل شده ام .... انصاف نیست کسی را که برایت این همه بی تابی می کند را بیشتر از این چشم انتظار بگذاری .... من خودم را همین حالا هم مادر می دانم بخاطر حسی که برای داشتنت از وجودم لبریز شده بخاطر تمام سختی هایی که برای داشتنت از یک مادر واقعی بیشتر کشیدم.... بی منت....  اما هیچ کس مرا مادر خطاب نمی کند .... می دانی تا تورا نداشته باشم هیچ کس مرا مادر به حساب نمی آورد .... عزیزترین آرزویم ؛ بیا و رویای های مرا سروسامان بده... (خدا جون هیچوقت چیزی رو زوری ازت نمی خوام.... اگه مصلحتم نیست فقط به دلم آرامش بده ....  من یک مامان صبور می شم  ) و من بالاخره مامان شدم خدارو شکر 😍🥰😘🥳

کنم سر دخترم پارسال همین موقع ها اینطوری بودم خیلی بده اصلا هیچی نمی‌خورد عذاب بود صبح ها انار بگیر با نمک گ یک کم گلاب بخور من هر روز صبح آنا میخوردم آب به هم کم میکنه شدتش رو ب ای زیبایی بچه هم عالیه هردوشون من دخترم ماشاالله سفید شده مثل سیب لپ صورتی چشم خاکستری سبز......واقعا رعایت کردم و بااینکه خودم گندمی هستم و اتفاقا غلظت خون هک داشتم خدا بهم یک دختر زیبا داد فرای تصورم آنقدر ماشاالله ماشاالله سفید کسی باورش نمیشه بچه من هست البته من ژن‌ رو دارم چون دوتا از خواهرام خیلی سفید و چشم رنگین پدرم هم همچنین همسرم هم از من سفیدتر اما چشماش عسلیه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرکاری میکنم همینه...به نظرتون قرص B6 جواب میده؟

والا منکه از اینا نخوردم چون هرکار کنی تا هفته ۱۶ هست باهات عزیزم باید صبرداشته باشی فقط

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
2706