1472
1411
عنوان

توروخدا بگین فوری هول شدم

238 بازدید | 18 پست

مهمون دارم میخوام مرغ درست کنم بای یچیز دیگ،فقط قیمه و قرمه سبزی نباشه،بگید چی درست کنم 

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماستون میکنم دعا کنین شوهرم دیگه هیچوقت خطا نکنه رو تعهدش بمن بمونه،دوسش دارم لعنتیو  

سالاد ماکارونی

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473

ما معمولا یه نوع خورشت میکنیم با کباب.بعضی وقتام سوپ

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کن.مثبت بیاندیش،مثبت عمل کن،مثبت حرف بزن؛تا نتایج کارت مثبت ،از آب در بیاد.به توانایی هات شک نکن🤗😌😌
1432

کتلت

تو این دنیا فقط ۳ تا آرزو دارم 💙❤💜 اول اینکه خودم و شوهرم همیشه سلامت باشیم 😊 دوم اینکه خودم و شوهرم عمری طولانی داشته باشیم 🤗 سوم اینکه با شوهرم تا آخر عمرمون خوشبخت باشیم 😍😍😍😍😍😍😍
1476

یا همون مرغو تنها بذار یا چند تا سیخ کوبیده از بیرون بگیر کنارش خیلی دور و ورتو شلوغ نکن

اینجا خوندم اگ40 نفر از ته دل واست دعا کنن براورده میشه. میشه دعا کنین آزمون استخدامی قبول شم😢😢😢