1472
1411
عنوان

حالت چشمای من زشته؟

467 بازدید | 57 پست

لطفا بهم راستشو بگین حتی اگه چشمام کوچیکه بهم بگین 

میخام واقعیتو بدونم🙁

و اینکه چیکار کنم با چف پلک چشمم ارثیه😔 ارایش میکنم زشت میشه 

بابام خیییلی مریضه خیلی سخته درد کشیدن باباتو نگاه کنی ولی هیچ کاری از دستت برنیاد 😢 هرروز پرستاریشو میکنم مدام دنبال اینم چی واسش درست کنم که خوب بشه هر روز ازش میپرسم بابا امروز بهتری سرش از درد پایین انداخته و میگه خوب میشم از درد کشیدن خسته شده خدا جونم بابامو ببین 😭 تو رو خدا با دلای پاکتون واسه بابام یدونه حمد شفا بخونید امیدوارم خدا به خودتون و خانوادتون اول از همه سلامتی و بعد آرامش همیشگی بده ❤                                                                                                آری ان روز چو میرفت کسی ، داشتم امدنش را باور ، من نمیدانستم معنی هرگز را  تو چرا باز نگشتی دیگر ..💔       

بابام خیییلی مریضه خیلی سخته درد کشیدن باباتو نگاه کنی ولی هیچ کاری از دستت برنیاد 😢 هرروز پرستاریشو میکنم مدام دنبال اینم چی واسش درست کنم که خوب بشه هر روز ازش میپرسم بابا امروز بهتری سرش از درد پایین انداخته و میگه خوب میشم از درد کشیدن خسته شده خدا جونم بابامو ببین 😭 تو رو خدا با دلای پاکتون واسه بابام یدونه حمد شفا بخونید امیدوارم خدا به خودتون و خانوادتون اول از همه سلامتی و بعد آرامش همیشگی بده ❤                                                                                                آری ان روز چو میرفت کسی ، داشتم امدنش را باور ، من نمیدانستم معنی هرگز را  تو چرا باز نگشتی دیگر ..💔       

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

وا ن قشنگی ک

نگاهم با پستت کرد برخورد 👀.. خدا مرگت بده حالم ب هم خورد😖😷...I've been the archer, I've been the prey..screaming who could ever leave me darling, but who could stay??***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1473
1432
1474
1457