2726
ولی قبلا خیلی بهتر بود خیلی زن و شوهر بینشون حرمت بود الان نه عشق هست نه احترام! قدیم بچه ها تو محیط ...

اصلا این تکنولوژی هرچند ازیه لحاظایی خوبه ولی گند زده به روابط بین خانواده ها و تربیت بچه ها

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
ولی قبلا خیلی بهتر بود خیلی زن و شوهر بینشون حرمت بود الان نه عشق هست نه احترام! قدیم بچه ها تو محیط ...

دقیقا...الان اصلا به فکر طفل معصوما نیستن...بگی هم میگن پس خودمون چی

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم زن تایجایی میتونه ورود کنه مردامون تنوع طلب شدن و همچنین یسری از زنا من خیلی دیدم زن همه چی تم ...

رن تاثیرش خیلی بیشتره با یکم مکر زنونه میتونه درست کنه شوهرشو البته منم شنیدم 

2728
اصلا این تکنولوژی هرچند ازیه لحاظایی خوبه ولی گند زده به روابط بین خانواده ها و تربیت بچه ها

خیلی بده. مرده خودش نه قیافه داره نه هیکل نه پول میشینه زنشو با مثلا دنیا جهانبخت مقایسه میکنه یکی نیست بگه آخه اول به خودت یه نگاه بنداز!!! این مثالی که زدم رو تو زندگیه دختر داییم دیدم شوهرش با زنای اینستا مقایسه ش میکرد تو دعوا ها میگفت مگه تو فلانی ای انقدر ناز میکنی!

من نمیگم طلاق بده ولی قبول کنید عواقب بعد از طلاق خودش خیلی بیشتره اما برای کسایی که واقعا مشکلات اساسی دارن توی زندگیشون نه برای اونایی که واسه یه دعوای مسخره طلاق میگیرن...

آدم باید واسه زندگیش تلاشم کنه 

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
رن تاثیرش خیلی بیشتره با یکم مکر زنونه میتونه درست کنه شوهرشو البته منم شنیدم 

اونکه اره ولی میگم زن و مرد انقد تو اینستا و اینور اونورن اصلا برای هم وقت نمیزارن ببخشید مگه اینکه تو رخت خواب وقت بزارن الان همه زوجارو میبینم کنار همن ولی جفتشون سرشون تو گوشیه خب. توی این زندگی چه خبره؟ معلومه ازهم دور میشن سرد میشن اخرشم میشه خیانت این وسط بچه هاان که زندگی و تربیتشون نابود میشه 

خیلی بده. مرده خودش نه قیافه داره نه هیکل نه پول میشینه زنشو با مثلا دنیا جهانبخت مقایسه میکنه یکی ن ...

دقیقا ،قبلا طرف زن میگرفت زشت و زیبا دوسش داشت باهاش کنار میومد الان تو اینستا ماشاالله انقد زنا و دخترای مدل به مدل هستن ناخوداگاه مرد مورد قیاس قرار میده زنشو کمکم اززنش سرد میشه چون معیارهاش میشه زیبایی زنای اینستا

دقیقا...الان اصلا به فکر طفل معصوما نیستن...بگی هم میگن پس خودمون چی

دقیقا فوری میگن خودمون پس چی مگه چند سال زنده ایم و جوون! قضاوت نمیکنم شاید خیلیاشون واقعا راهی جز جدایی ندارن ولی اون بچه رو که شما تو این دنیا آوردی تو پای گور برسی مسئولی در قبالش این موضوع رو نمیبینن!

دقیقا ،قبلا طرف زن میگرفت زشت و زیبا دوسش داشت باهاش کنار میومد الان تو اینستا ماشاالله انقد زنا و د ...

حالا نک مردای جذاب و خوشگل کمن

پ ما چرا نگاهمون جلب نمیشه :/

دقیقا ،قبلا طرف زن میگرفت زشت و زیبا دوسش داشت باهاش کنار میومد الان تو اینستا ماشاالله انقد زنا و د ...

خیلی بده واقعا! خیلی زندگیا بخاطر این اینستا داغون میشه هر روزه! الان دختر دایی من خیلی هم خوشگله ها ولی میخواد جدا بشه شوهرش هیچ جوره بهش محبت نمیکنه!

حالا نک مردای جذاب و خوشگل کمن پ ما چرا نگاهمون جلب نمیشه :/

عزیزم هنوز بین زنا یه عفت حیایی هست البته نه همه ،دیگه خودت درجریانی که ،ادم باادم فرق داره اون عشق و حیا و خانومیته که شوهرت و حتی اگه زشتم باشه دوسش داری مقایسه نمیکنی❤

2706