2733
2734

به غیر از اختلاف فرهنگ و اعتیاد و خیانت و مشکلات جنسی اکثرا غرور بیجا و لج و لجبازی و بچه بازی باعث طلاق میشه چشم و هم چشمی با دیگرون و توقعات بالا

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
قدیم که زودتر ازدواج میکردن با سن های کم!

من خودم 19سالگی ازدواج کردم منظورم سن کم نبود خیلی ها با30سال سن هم هنوز نمیدونن زندگی مشترک چیه نمیدونن سختی هم داره و مشکلات داره تا به مشکل میخورن جا میزنن پس به قول دکترا برا ازدواج باید سن عقلی داشت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم حقیقتو میگی اینستا خیلی تاثیر داره. همه ی‌زندگیا رنگی و شاد همه دلشون میخواد. حالا ظاهرم هستا ...

متنفرم از اینستا

بعضی ادما واقعا خیلی چش چرونن و دلشون زود میلرزه

البته به خانواده هم بستگی داره قدیم خانواده ها سعی میکردن مشکلات زندگی بچه هاشونو حل کنن الان نه...مثلا من یکی رو میشناسم خانمه ۲۵ روز رفت قهر چرا؟چون شوهرش بدون اجازه ش رفته بود دیدن مامانش....خانواده دختره شدیدا حمایتش میکردن واسه طلاق....اصن درکشون نمیکنم

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
2731

البته کلمه ای که بکار بردید در شان دهان یک خانم نیست

ولی زندگی ها هم پایدار نیستند چون بر مبنای اصولی ساخته میشن که گذراست

و مردم میل ندارن برای حل مشکلات تلاش کنند بلکه جدا شدن رو راه حل کم هزینه تری میبینن

تفاهم رو یافتنی میخوان نه ساختنی

😁

توقع عا خیلی بالا رفته جوونا خیلی کم صبر شدن و زندگیشون به مشکل میخوره اولین چاررو طلاق میدونن فضای مجازی بخصوص اینستا که خیانت و تنوع طلبی و زیاد کرده وخیلی چیزای دیگه 

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
به غیر از اختلاف فرهنگ و اعتیاد و خیانت و مشکلات جنسی اکثرا غرور بیجا و لج و لجبازی و بچه بازی باعث ...

فاز مردا رو فقط نمیفهمم

وقتی میخوان تشکیل زندگی بدن و تنوع طلب هم هستن چرا زن میگیرن

حالا دخترا محدودیت دارن اونا چشونه

خب زن نگرفته بره زیر خاک ولی یکیو بدبخت نکنه

پسر عمو من چهل سالشه چون بددله زن نمیگیره

2738
متنفرم از اینستا بعضی ادما واقعا خیلی چش چرونن و دلشون زود میلرزه

من که ندارم راحت کردم خودمو. بعضیام که بی جنبه ن تا یه نفر لایکشون میکنه با خودشون میگن وای ببین من چی هستم!!! دقیقا جاری من اینطوری شد چند وقت قبل طلاقش بهم گفت عکسمو گذاشتم کلی لایک خورد تازه چند نفرم گفتن واقعا حیف از تو!!! چند وقت بعد طلاق گرفت رفت! حالا بخدا هیچی هم نبود ها! نه اینکه جاریم بود حسودی کنما ولی واقعا هیچ قشنگی ای نداشت!

مشکل صفحاته مجازی نیست اصلا هر کس به اندازه فهم و درکش از این امکانات استفاده میکنه همه اینها بر میگ ...

مشکل اینه که نصف جمعیت ایران فهم درک استفاده از فضای مجازی رو بلد نیست که بیشترشو اقایون تشکیل میدن دیگه خودتون دارید میبینید

چون آدما امکانات و اطلاعات و راههای زندگیشون بالا رفته و بیشتر شده دیگه فکر نمی‌کنن باید به هر قیمتی بسوزن و بسازن و زندگی کنن حق طلاق و راههاش بیشتر شده و کسای بیشتری میتونن ازش استفاده کنن خصوصا خانومها توانمندتر شدن و میتونن از رابطه‌ای که آسیب‌زاست و مناسب نیست بیان بیرون و محکوم به موندن توی یه ازدواج نیستن چون حتا تعریف خود ازدواج فرق کرده و توقعات آدما از رابطه خیلی بیشتر از یه چیز پایه‌ای و همه گیره، در مجموع این که طلاق کمتربوده معنیش این نیست که زندگی‌ها بهتر و باکیفیت‌تر بوده 

مشکل اینه که نصف جمعیت ایران فهم درک استفاده از فضای مجازی رو بلد نیست که بیشترشو اقایون تشکیل میدن ...

خب این اقایون اگه متاهل باشن وظیفه زنشونه که یادش بده اگه مجرد وظیفه خانواده 

چون آدما امکانات و اطلاعات و راههای زندگیشون بالا رفته و بیشتر شده دیگه فکر نمی‌کنن باید ب ...

ولی قبلا خیلی بهتر بود خیلی زن و شوهر بینشون حرمت بود الان نه عشق هست نه احترام! قدیم بچه ها تو محیط صمیمی خانواده بزرگ میشدن الان کلی بچه ی طلاق داریم که واقعا آسیب میبینن خیلی وقتا آینده شون تلخه تو اطرافیانه خودم دیدم بچه های طلاق چه ضربه هایی میخورن. گناه اونا چیه!

خب این اقایون اگه متاهل باشن وظیفه زنشونه که یادش بده اگه مجرد وظیفه خانواده 

عزیزم زن تایجایی میتونه ورود کنه مردامون تنوع طلب شدن و همچنین یسری از زنا من خیلی دیدم زن همه چی تموم ولی مردش چشمم دنبال بقیس ، تواینستا پیج مخفی داره ، زن این و اون همچین نگاه میکنه ادم بدش میاد. زن و خانواده تایه حدی میتونن کمک کنن ازیجایی به بعد خودطرفه که باید اون وجدان و معرفت و داشته باشه که اون کارو نکنه

2706