1472
1459
دقیقا ،قبلا طرف زن میگرفت زشت و زیبا دوسش داشت باهاش کنار میومد الان تو اینستا ماشاالله انقد زنا و د ...

حالا نک مردای جذاب و خوشگل کمن

پ ما چرا نگاهمون جلب نمیشه :/

دقیقا ،قبلا طرف زن میگرفت زشت و زیبا دوسش داشت باهاش کنار میومد الان تو اینستا ماشاالله انقد زنا و د ...

خیلی بده واقعا! خیلی زندگیا بخاطر این اینستا داغون میشه هر روزه! الان دختر دایی من خیلی هم خوشگله ها ولی میخواد جدا بشه شوهرش هیچ جوره بهش محبت نمیکنه!

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

حالا نک مردای جذاب و خوشگل کمن پ ما چرا نگاهمون جلب نمیشه :/

عزیزم هنوز بین زنا یه عفت حیایی هست البته نه همه ،دیگه خودت درجریانی که ،ادم باادم فرق داره اون عشق و حیا و خانومیته که شوهرت و حتی اگه زشتم باشه دوسش داری مقایسه نمیکنی❤

قشنگ ترین حس دنیا اینکه که دوتا فرشته ی ناز تو دلت داشته باشی.... کوچولوهای مامان بی صبرانه منتظراومدنتونم....😍😍😍❤
1473
ن همیشه باش خوب بودم با تموم پستیاش ولی چ کنیم دیگ

پس ببخشید این همسرته که مشکل داره توهرکاریم براش بکنی شاید نتونه کنار بزاره چون عادت کرده 

قشنگ ترین حس دنیا اینکه که دوتا فرشته ی ناز تو دلت داشته باشی.... کوچولوهای مامان بی صبرانه منتظراومدنتونم....😍😍😍❤
خیلی بده واقعا! خیلی زندگیا بخاطر این اینستا داغون میشه هر روزه! الان دختر دایی من خیلی هم خوشگله ها ...

خداروشکر میکنم نه خودم نه همسرم توفضای مجازی نیستیم 

1432
یبار مچشو گرفتم گوشیشو شکوند فرداش رف ی مخفی گرفت

هووووف چرااخه پرسیدیازش؟

۱۸ هنوز ازدواج نکردیم هوس بازی میکرد بعضی مردا هم خیانت میکنن هم زنشونو دارن این تا حواسش پرت شد ...

چراازاول میدونستی زنش شدی؟خودت وازبین میبری

1474
هووووف چرااخه پرسیدیازش؟

هی خودمو زدم به اون را اخرش ترکیدم زدم تو گوشش خواستم برم درخواست طلاق بدم گوشیشو شکوند ولی باز گرفت مخفی

الان نگاه پیج ایناش کردم انگار برا ۱۰۰ ساله پیشه ی ادمه فالور ی عالمه پست و عکسای خفن نمیدونم چکار میکنه

رفته سمت عشق و حال منو راحت طلاق میده

هی خودمو زدم به اون را اخرش ترکیدم زدم تو گوشش خواستم برم درخواست طلاق بدم گوشیشو شکوند ولی باز گرفت ...

اگه اینجوری بود بیخود زن گرفت و تورو اسیر کرد به پدر بگو باهاش صحبت کن

1457