2703
2553
نمره بالای ۸ بورسیه کامل کانادا رو شامل میشه

عزیزم بستگی به رشته داره و دانشگاه. 

در ثانی ممکنه جی مت یا جی آر ای هم بخوای. رزومه هم مهمه. فقط نمره تافل تاثیر گذار تنها نیست.

میتونم نمره تونو بپرسم؟

من ۷.5 آکادمیک گرفتم عزیزم.ولی برای من چیزی مثل معجزه بود😅

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ماه درخشان در این مورد اطلاعات داری؟ اگر بورسیه کامله چه رشته ای؟ بیا با هم بخونيم 

من با کسی که تو این کاره صحبت کردم گفت بالای ۸ برای همه رشته ها بورسیه کامل کانادا شاملش میشه ،که باید مدارکتو بفرستی به اون دانشگاها که بهت پذیرش بدن

2456
عزیزم بستگی به رشته داره و دانشگاه.  در ثانی ممکنه جی مت یا جی آر ای هم بخوای. رزومه هم مهم ...

به نظر من حرف شما منطقی هست . احتمالا شامل بعضی رشته ها بشه و شرط لازم باشه نه کافی

بچه ها اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشیم همینجا لطف کنه بگه🌸

من با کسی که تو این کاره صحبت کردم گفت بالای ۸ برای همه رشته ها بورسیه کامل کانادا شاملش میشه ،که با ...

تقریبا غیر ممکنه. یعنی کسی که پیام نور مهندسی نرم افزار گرفته و معدلش 15 هست بدون هیچ رزومه و رکمندیشنی با آیلتس 8 میتونه فول فاند بگیره؟؟؟؟

یه مختصر توضیح میدی😍😍😍

میری آیلتس میدی اگه نمرات ۶ اومد سالانه ۴۰۰ میلیون هزینه داره اما اگه تونستی ۸ به بالا بیاری بورسیه کامل شاملت میشه کاباید ترجمه مدارکت و... بفرستی به دانشگاها تا بهت پذیرش بدن، هزینه دانشگاه و خوابگاه به عهده کاناداست با این نمره بهت اجازه کار میدن که میتونی هزینه خرجتو دربیای 

2714
من با کسی که تو این کاره صحبت کردم گفت بالای ۸ برای همه رشته ها بورسیه کامل کانادا شاملش میشه ،که با ...

رزومه خوب نداشته باشه نميشه عزيزم

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂
تقریبا غیر ممکنه. یعنی کسی که پیام نور مهندسی نرم افزار گرفته و معدلش 15 هست بدون هیچ رزومه و رکمندی ...

تو بورسیه گرفتن نگاهی به دانشگاه نمیندازن ،یکی نمره آیلتسش کمه معدلش بالا یکی معدلش پایینه نمره آیلتسش عالیه تقریبا اثر همو میپوشونن درضمن بستگی به این هم داره که کدوم دانشگاه پذیرش بده

تقریبا غیر ممکنه. یعنی کسی که پیام نور مهندسی نرم افزار گرفته و معدلش 15 هست بدون هیچ رزومه و رکمندی ...

نه نميشه من يه مدت خيلى پيگيرش بودم بايد رزومه خوب داشته باشه فقط به نمره ى تافل نيس

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂
من دارم ولی من خودآموز نبودم.سطح زبانم اوکی نبود خصوصی گرفته بودم

زبانتون در چه سطحی بود؟ حدودا چند ماه و چند جلسه کلاس رفتید؟

خیلیم دلم میخاد زبانم اوکی بشه

خودم حس میکردم متوسط باشم ولی تو تعیین سطح خیلی ضعیف بودم

بنظرتون برام شدنی با پایه ضعیف؟

هر طرد شدنی، هدایت به مسیر دیگری است

یکم عجیبه . بچه های دانشگاه ما خودشون رو برای isi و مقاله و رزومه پرزنتیشن دارن میکشن خوب همون اکادمیک 7.5 رو بکنن 8 که راحتتر و سریعتره

ولی مرسی که گفتی یک سرچی میکنم

بچه ها توجه کنید که دانشگاه با  دانشگاه فرق داره. کانادا شاید 8 تا دانشگاه تاپ داشته باشه  مثل مگ کیل و تورنتو  و مک مستر و ..... 

این دانشگاهها هم به هیچ وجه به تنهایی حتی با آیلتس 8 فول فاند نمیدن. 

اینقدر رقابت زیاده برای این دانشگاهها و رشته ها که حد نداره. شما درخواست میدی میبینی 10 نفر که آیلتس 8 دارن و کلی مقاله و فلان از چین و هند جلوی شما هستن. 

اگر هم به تنهایی با آیلتس 8 کسی فول فتند بگیره مطمئنا رشته و دانشگاه خوبی نیست. این بعدا موقع کار پیدا کردن براش دردسر میشه.

2706