1464
1411
درسته دوستم مطمئنا 7.5 رو به 8 رسوندن کار هر کسی نیست . دقت کنید منهم اول تاپیک گفتم حتی تیچرهای خو ...

آی اس آی اگر وارد به فنون تحقیق باشی به راحتی میتونی سالی دو تا در ieee بدی . به استادی هم که چاپ میکنه البته خیلی بستگی داره. 

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1436
پزشکی . اکثر ایالتهای غربی امریکا. UCLA و ...

خداییش کسی که برای تخصص پزشکی میخواد اپلای کنه بره دانشگاههای زیر 100، باید خیلی خیلی کار کنه. پوستش کنده میشه. 

همون فلو رفتن هم کلی دنگ و فنگ داره چه برسه به این. 

دوستم یه دوره 6 ماهه رفت ماساچوست. به معنای واقعی کلمه و به قول خودش دهنش صاف شد. وقتی دیدمش 10 سال پیرتر شده بود. به سختی پذیرش کورس رو گرفت. با اینکه حتی یه نفر از هاروارد براش رکمندیشن زده بود.

میری آیلتس میدی اگه نمرات ۶ اومد سالانه ۴۰۰ میلیون هزینه داره اما اگه تونستی ۸ به بالا بیاری بورسیه ...

عزیزم با آیلتس 6 و سه تا آی اس آی و معدل بالا و دو تا رک عالی، دوستای من رفتن مک مستر. 

1449
معلم ها بالای ۳۰ میلیون میگرن برا آیلتس هزینه اش برا من زیاده میخوام‌با خودآموزی جلو برم

يكي از اشناهامون خصوصي ميرفت

٥جلسه ٣٠٠تومن

با هزينه امتحان ١٥تومن شد

آنان كه “عشق" پيدا ميكنند حالشان خوب مي شود و آنان كه "موفقيت" پيدا ميكنند روزگارشان ... اما هيچ كدام موفق نمي شوند ، خوشبختي سهم كساني است كه موفقيت و عشق را توام داشته باشند 🌸❤️زندگي هممون توام از عشق و موفقيت🌸❤️
عزیزم بستگی به رشته داره و دانشگاه.  در ثانی ممکنه جی مت یا جی آر ای هم بخوای. رزومه هم مهم ...

جي مت چيه؟

آنان كه “عشق" پيدا ميكنند حالشان خوب مي شود و آنان كه "موفقيت" پيدا ميكنند روزگارشان ... اما هيچ كدام موفق نمي شوند ، خوشبختي سهم كساني است كه موفقيت و عشق را توام داشته باشند 🌸❤️زندگي هممون توام از عشق و موفقيت🌸❤️
ماه درخشان در این مورد اطلاعات داری؟ اگر بورسیه کامله چه رشته ای؟ بیا با هم بخونيم 

منم ميخوام باهم شروع كنيم

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷وزن .... هدف اول ٨٢ 😍من ميتونم 😍 ، هدف دوم ..... ٧٥، هدف سوم .... ٦٨، هدف چهارم .....٦٢ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

[QUOTE=109140198]معلم ها بالای ۳۰ میلیون میگرن برا آیلتس هزینه اش برا من زیاده میخوام‌با خودآموزی جلو برم[/QUOTE اگه اهران هستید جای خوب با قیمت مناسب معرفی کنم بهتون

برای سلامتی من یه صلوات میفرستی🙏🏻🙏🏻🙏🏻
1474