2726
عنوان

ده تا فولیکول دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3475 بازدید | 41 پست
آره عزیزم چرا امید نداشته باشی من با یه فولی باردار شدم هیچ کدوم از فولی هام خوب نبود

خوشبحالت من دارم دیوونه میشم

میشه واسه نی نی دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید ؟؟خوراکم شده اشک 😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمال چندقلو زایی هم داریا ولی واسه من نشد. ۳ تا فولی غالب داشتم

منم والا امیدی ندارم

انقدر موقع زدن آمپولا میترسم و درد میکشم اما مجبورم ساکت بمونم

2728
والا با اینهمه فولیکول دوباره میام تاپیک‌میزنم که باردار نشدم

خب ببين يه فوليكول كه تخمك خوب داخلش باشه مهم هست

نه ده تا فوليكول نامناسب

+
شرايط رحم و اسپرم مناسب

من خودم اين روزارو گذروندم، بهم دارو ميداد هشت تا فوليكول بالاي ١٨ داشتم ، تهش باعث شد ذخيره تخمدانم بياد پايين

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
همین استرسی که داری تأثیر داره

اوووووف خانواده شوهرمو نمیشناااااسی که چه حرفایی بهم میزنن

عزيزم من خودم پلي كيستيكم

هر بار ك امپول اينا ميداد. كلي فولي داشتم

سعي كن چيزاي تقويتي بخوري مثه شيره انگور ،

امگا ٣

ويتامين

توت خشك ،انجير خشك

ك هم كيفيت تخمك بره بالا هم رحم اماده تر شه

اگه خداي نكرده خداي نكرده نگرفت

ديگه دور اين جور درمان ها رو خط بكش چون فقط موجب ميشه ذخيره تخمدانت بره پايين

و ختما ب يه دكتر فوق تخصص نازايي مراجعه كن 

خداکنه دوقلو بشه و جواب بگیرم

انشاالله ❤️

امیدوار باش اما زیاد بهش فک نکن که استرس بگیری، از همه چی بدتره

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
عزيزم من خودم پلي كيستيكم هر بار ك امپول اينا ميداد. كلي فولي داشتم سعي كن چيزاي تقويتي بخوري مثه ...

قطر فولیکولاتون چندبود با آمپول؟ الان بچه داری؟

قطر فولیکولاتون چندبود با آمپول؟ الان بچه داری؟

از ١٦تا ٢٠

نگرفت متاسفانه منم ديگه ولش كردم(شما سعي كن رحمتو اماده كني سرچ كن هرچي لازم هست بخور)

الانم توو پروسه اي وي افم 

انتقالم يه ماه ديگس

جون هايپر شدم

از ١٦تا ٢٠ نگرفت متاسفانه منم ديگه ولش كردم(شما سعي كن رحمتو اماده كني سرچ كن هرچي لازم هست بخور) ...

ای وی اف چجوریه؟؟؟یه چیزایی شنیدم اما دقیق نمیدونم

دکتر کفت این ماه کلومیفن و دارو دادم اگه جواب نگیری باید بری عکس رنگی و بعد ای بو ای

ای وی اف چجوریه؟؟؟یه چیزایی شنیدم اما دقیق نمیدونم دکتر کفت این ماه کلومیفن و دارو دادم اگه جواب ...

بهت يه سري امپول ميده

براي من ي سري امپول شكمي بود ي سري هم توو بازو 

بعد رفتم سونو و روز ١٤پري تخمك كشي كرد

بعد چندروز بعدش بهت ميگم چندتا جنين و با چه كيفيتي تشكيل شده

بعدشم دكتر باز سونو ميكنه و دستورات لازم و ميده تا براي انتقال اماده بشي توو اين فاصله هم بمن ي امپول ديگه داد و يه سري قرص مثه ويتامين دي و فوليك اسيد

2706