1464
1411
عنوان

ده تا فولیکول دارم

263 بازدید | 40 پست

سلام این ماه ده تا فولیکول دارم بنظرتون امیدی برای بارداری هست؟خسته شدم دیگههههههههههه

روز نهم که سونو دادم بزرگ‌ترینش دوازده بود که میگن روزی دو میل رشد میکنه، امروز روز سیزده هستم حساب کردم الان به بیست رسیدن،فردا دوباره نوبت سونو دارم که آمپول هاچ سی جی بزنم

میشه واسه نی نی دار شدنم صلوات بفرستید و دعا کنید ؟؟خوراکم شده اشک 😔😔😔

ده تا دیگه خیلی زیاده! 

یکی دوتاش بالغ میشن و تخمک دارن، انشاالله که باردار میشی

پروفایلم عکس دخمل خودمه 😍👶🏻    👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

اره امیدت به خدا باشه تازه امکان چندقلویی هم هست چون فولیکولات زیادن

وااااااااای خداکنه دوقلو بشهههههه

اگه دوقلو باشه دیگه هیچی نمیخوام

1475

عزیزم آمپول چی زدی ؟دورناف؟چندمین دورت‌؟

خداجونم من بهت ایمان دارم که به این زودیا مامان میشم تورو به علی اصغر شش ماهت قسم دامن همه مادرای منتظرو سبز کن ..من بچمونو اول ازخدا بعدش از علی اصغر شش ماهه میگیرم
ده تا دیگه خیلی زیاده!  یکی دوتاش بالغ میشن و تخمک دارن، انشاالله که باردار میشی

خداکنه دوقلو بشه و جواب بگیرم

8
نه 

ان شاالله كه همين ماه باردار شي

ولي كار دكترت درست نيست بهت دارو ميده اينهمه فوليكول داشته باشي

با توجه به جوابدهي تخمدانت بايد دوز داروهاتو تغيير بده

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!

منم این ماه دومین بارمه ک پریودشدم بزنم

خداجونم من بهت ایمان دارم که به این زودیا مامان میشم تورو به علی اصغر شش ماهت قسم دامن همه مادرای منتظرو سبز کن ..من بچمونو اول ازخدا بعدش از علی اصغر شش ماهه میگیرم
عزیزم آمپول چی زدی ؟دورناف؟چندمین دورت‌؟

شبی سه تا کلومیفن

از شب هفت تا نه روزی یه آمپول اچ ام‌جی

ان شاالله كه همين ماه باردار شي ولي كار دكترت درست نيست بهت دارو ميده اينهمه فوليكول داشته باشي با ...

والا با اینهمه فولیکول دوباره میام تاپیک‌میزنم که باردار نشدم

1476
آره عزیزم چرا امید نداشته باشی من با یه فولی باردار شدم هیچ کدوم از فولی هام خوب نبود

خوشبحالت من دارم دیوونه میشم

احتمال چندقلو زایی هم داریا ولی واسه من نشد. ۳ تا فولی غالب داشتم

منم والا امیدی ندارم

انقدر موقع زدن آمپولا میترسم و درد میکشم اما مجبورم ساکت بمونم

والا با اینهمه فولیکول دوباره میام تاپیک‌میزنم که باردار نشدم

خب ببين يه فوليكول كه تخمك خوب داخلش باشه مهم هست

نه ده تا فوليكول نامناسب

+
شرايط رحم و اسپرم مناسب

من خودم اين روزارو گذروندم، بهم دارو ميداد هشت تا فوليكول بالاي ١٨ داشتم ، تهش باعث شد ذخيره تخمدانم بياد پايين

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
1457