2410
2553
عنوان

اگه طلاقم نده چی...

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیالت تخت.مهریه و نفقتو بزار اجرا فقط بگو باید خونه در شانم بگیره تا برم زندگی کنم.نگو زندگی نمیکنم.چون ناشزه بشی سخت میشه برات.یکم طول میکشه ولی ب التماس بندازش.دقیقاااا شوهر اول منم همین بود کل خانوادشو ب التماس انداختم.هیچی هم نگرفتما ۲ سالم دویدم ولی اشکشو دراوردم ...

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
تحصیلات و شغلش چیه؟

دبیرستان،شعل خاصی نداشت اکثرن نوکری ننشو مبکرد و اینور اونور میبردشون 

هرروز میرفت خونشون کاراشو میکرد ولی یه استکان تو خونه من جابجا نمیکرد

باباشم اجاره خونه و چندرغاز پول تو جیبی اینو میداد

2456
الان خیلی دلم میخاد زود با یه مررررد که بشه بهش تکیه کردو با خیال راحت زندگی کرد ازدواج کنم همش فک ...

اما عجله نکن تو ازدواج هر کسیو دیگه به این راحتی قبول نکن برای خودت ارزش بزار با هر کسی ازدواج نکن یه مدت برو سر کار 

الان خیلی دلم میخاد زود با یه مررررد که بشه بهش تکیه کردو با خیال راحت زندگی کرد ازدواج کنم همش فک ...

اصلا با تصور اینکه زود با کسی دیگه ازدواج میکنی جدا نشو چون قابل پیشبینی نیست و اگر با این تصور جدا بشی بعد از طلاق روزهای تنهایی خیلی بهت سخت میگذره

عزیزم فقط واسه انتخاب بعد خیییییلی دقت کن و با عجله تصمیم نگیر مشاوره حتما قبل ازدواجت برید باهم دیگه

2714
دبیرستان،شعل خاصی نداشت اکثرن نوکری ننشو مبکرد و اینور اونور میبردشون  هرروز میرفت خونشون کارا ...

ماشاالله

انچه خوبان همه دارن ایشون یک جا داره

انشاالله به راحتی آزاد بشی از این زندگی سخت

وقتی رفتم وسایلامو جمع کنم بیارم

از تغییرات اتاق فهمیدم کسیو اورده

حتی تمام کلیدارو همیشه ازم میگرفت این دفعه هم اون کلید زاپاسی که قایم کرده بودم برداشته بود

کلی شیشه مشروب جدید پیدا کردم،دلم شکست که هزار تومن به من پول نمیدادو با خفت خاری از بابام میگرفتم

ولی واسه عرق سگی و مشروب و مواد و ننش پولش جوره همیشه

ماشاالله انچه خوبان همه دارن ایشون یک جا داره انشاالله به راحتی آزاد بشی از این زندگی سخت

تو نامزدی یه پستی گذاشتم

همهههه گفتن طلاق

یکی هم گفته بود هر چه بدان همه دارند شوهر شما یکجا دارد!

میدونی یجوری شد که گفتم ازدواج کنم ازین خونه برم فقط

چند سالته؟اون چندسالشه؟چند وقته ازدواج کردین؟خیانت نکرده تا حالا؟

24سالمه

چرا خیانتم کرده صد در صد چون از کامنتای زنای خرابی که تو اینستا خودشونو تبلیغ کزده بودن همش اسکرین شات میگرفت و نگهشون میداشت

اسمسای مشکوک داشت

به اسم اسنپ شب تا صبح خونه نمیومد

تو نامزدی یه پستی گذاشتم همهههه گفتن طلاق یکی هم گفته بود هر چه بدان همه دارند شوهر شما یکجا دارد! ...

منم تو عقد جدا شدم

طوری نیست خوبه شما هم بچه نداری وگرنه تصمیم گیری خیلی سخت میشد

2706