2733
2734
عنوان

اگه طلاقم نده چی...

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 55 پست
منم بهم محبت نداره و ازش متنفرم

من بهم محبت نداره اما نمیدونم تا چند روز قهر میکنم دوس دارم زنگ بزنه بااینکه وقتی باهاش آرزومه نباشه و کلافه میشم بس ک توهین تحقیر میکنه اما موقع قهر همه چی یادم میره 😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میشه مشکلات بگی؟منم فکر طلاقم بد دهن بدبین خسیس اصن طرف فامیل ما نمیاد تو جمع حتی توهین میکنه بهم.در ...

به من هزار تومن پول نمیداد

حتی خرید عید هیچوقت نکرد برام

بچه ننه

مشروب خوار،معتاد،سیگار هر دقیقع

کتک،فحش،هل دادنو زدن توی خیابون جلو بقیه

آب میخوردیم باید ننه باباش خبردار میشدن

مهمونای من میومدن دعوا درست میکرد

هیز

بی عرضه و بی مسئولیت و بی تعهد

تا صبح با موبایل ور میرفت جلو تیوی، از اونورم تا بعدازظهر میخوابید

هیچی خونه نداشتیم،

آمار همون یه ذره خوراکی رو هم داشتو بازخواست میکرد ازم که یوقت تنها نخورم

2738

قانون در برابر هر حقی ک ب مرد داره ی راه فراری ب زن داده.نمیتونه طلاقت نده چون کلیه حقوق مادی طلاق ب زن تعلق میگیره همون حقوق مادی رو بکن اهرم فشار .بخدا برا طلاق دادن التماستم میکنه

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
ازدواج کردی یا عقدی ؟

عروسی

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 

الان خیلی دلم میخاد زود با یه مررررد که بشه بهش تکیه کردو با خیال راحت زندگی کرد ازدواج کنم

همش فک میکنم مجردم و زود ازدواج میکنم

اما سایه سیاه اون هیولا هنوز روم هست

خیلیم عوضیه،خیلی میترسم

2706