2737
2734
عنوان

خانم های مذهبی آیا این کار رباست؟

253 بازدید | 44 پست

یک نفر مثلا ۳۰۰میلیون پول داشته باشه،بده به ی نفر که باهاش کارکنه..مثلا ۶ماه بعد به این فرد ۸۰میلیون سود بده..والبته خودش دوبرابر سود کنه؟آیا بازهم رباست..واینکه ازاول حرف بزنن درمورد سودش..یعنی مقدارشو تعیین کنن..وآیا گیرنده پول هم کارش حرامه؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بر طبق علمای نی نی سایت حلال بود و نفی این کار حرام میباشد 😐

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
می خوای از این راه ها پولدار بشی حرومه 

نمیخوام ازاین راه پولداربشم..فقط سواله..یعنی حرامه؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بله رباست

اگه نمیخوای ربا باشه باید مستقیم سرمایه گذاری کنی تا سود ببری

اینکه اون چقدر سود برده ربطی به شما نداره

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2738

اگه تو ضررشم شریک باشید و فقط سود نگیرید ربا نیست

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

بله اگه از اول مقدارش تعیین بشه ربا حساب میشه ،مگه اینکه از قبل تعیین کن هم سود هم ضرر شریک هستن در این صورت ربا نیست 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

اگر ضرر کرد هم شریکن؟

اینطور که شما گفتی بله رباست

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
فکر کنم ربا دیگ 😐

برای کسی که پولو میگیره استفاده میکنه هم حرامه؟

من مطمئن نیستم ایشون میتونن جواب بدن انشاالله

@بانوی_بی_نشان    

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
اگر ضرر کرد هم شریکن؟ اینطور که شما گفتی بله رباست

نه..فقط طرف گفته مثلا ۳۰۰میدم ۶ماه بعد ۸۰تومن سودشو میدین

2706