2410
2553
عنوان

میگه میایین بگیدد کههه چطور یه دختر ایده ال باشیم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همه این راههارو رفتم

ارشد و کارمند نمونه شدن حتی و تدریس 

اما فقط ازدواج تونست  مسیر زندگیمو عوض کنه یعنی به زندگیم شکل وهدف بده

دوستم تمرکز رو ازدواج داشته باش

البته منم همسن شما بودم تازه ازدواج کردم

عزیزمم همه هجوم اوردن به این رشته ها  سعی کن دنبال علاقت بری درکت میکنم

من دوتا علاقه بیشتر ندارم یکی موسیقی یکی پرستاری میدونم هیچ ربطی به هم ندارن ولی واسه رسیدن به دوتاشونم پول ندارم آخ از بی پولی که همه آرزوهامو گرفت

واسه‌ازدواجم‌ صلوات بفرستید لطفا
2456
خب دیگه پس دنبال چی هستی  یکم به خودت اسون بگیر یکم لذت ببر لازم نیست تو همه چی اول باشی ک

حقیقتش کمال گرام خصوصا توی درس

این اذیتم میکنه خیلی اما میخوام چیزای دیگه رو تجربه کنم نمیدونم چه چیزی رو اما

یه بنده خدایی کمالگرا بود بعد درسش فک میکرد اینجا میتونه پیشرفت کنه و دنیا واسش گلستونه،بعد که درسش تموم شد و وارد زندگی شد دید این خبرا نیس، خاست از ایران بره که همسرش تمایل نداشت و موند بعد از چند سال همسرش فهمید کار اشتباهی کرده و حالا راضی شد ولی ارزش پولمون به قدری اومد پایین که با اینکه شرایط مالیشون خوب بود باز نتونستن جم و جور کنن،موندن تو مملکت خودمون و خودش بهم میگف احساس سرخوردگی میکنم

میخام بگم اگه خیلی کمالگرا هستی تو این مملکت خیلی راه به جایی نمیبری سعی کن از الان هدف بزاری واسه رفتن و به چیزی خودتو پابند نکنی که جلوی پیشرفتت رو بگیره وگرنه اینجا موندن فایده نداره

حالا بنظر من دنبال چه کارایی باشی اونو دیگه هدفت مشخص میکنه

موفق باشی  

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
حقیقتش کمال گرام خصوصا توی درس این اذیتم میکنه خیلی اما میخوام چیزای دیگه رو تجربه کنم نمیدونم چه چ ...

به خودت برس 

یکم کارای دخترونه کن همه چی ک درس نیست 

مسافرت برو 

باشگاه برو 

2714

اون بنده خدام یه رشته عالی تو یکی از دانشگاهای خوب درس میخوند و کلی مقاله به قول خودش میگف داره،فوق لیسانس مهندسی برق رو بدون کنکور قبولش کردن همون دانشگاه بخونه و معدل فوقشم بالا بود

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
من تاپیکایه قبلتم خوندم بعضیاشو اضافه وزنتو کم کردی؟ خوب ظاهر خیلی مهمه

اره خداروشکر

افتاد روی دور دیگه

تا عید ۱۰کیلو دیگه کم میکنم.

۳ماه نوشابه کاملا حذف کردم.سبزیجات بیشتر میخورم

از این رو اعتماد به نفسمم بیشتر شدهه😁😁

بازم تو خوبه ایده ال بودن تو پیشرفت علم و درس و کار میبینی بعضی خانم ها ک فک میکنن فقط باید مانکن باشن و از صبح تا شب ب خودشون برسن ک از دید مردها عالی بیان اونوقت میشن ی خانم ایده ال بنظرم خیلی خوبی عزیزم موفق باشی 

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  
2706