2726

من دانشجوی ارشدم توی یکی از بهترین دانشگاه های ایران

اما حس میکنم برام کمه

میخوام عالی باشم

۲۷سالمه ومجردم 

هرازگاهی مقاله علمی توی مجلات تخصصی رشته ام مینویسم

دارم توی یک نرم افزار مهارت کسب میکنم

شما چه پیشنهادی میدین برای اینکه بهتره بشه زندگیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همیشه لبخند بزن

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

خیلی خوب که از لحاظ علمی پیشرفت کردید ولی انقدر درگیر درس نشید که ویژگی های زنانتونو فراموش کنید

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
من اینجا دختر شهرستانی حساب میشم با دوستام هر هفته میریم بیرون..

منم۲۷سالمه اصلا از خودم راضی نیستم مدیریت خوندم ولی دلم رشته بیمارستانی میخاد داغونم داغون 

واسه‌ازدواجم‌ صلوات بفرستید لطفا

باریکلا

اگر شاغل نیستی از الان به فکر باش که بعد از درست بری سرکار.چون الان بخاطر تعهد دانشگاه فک نکنم سرکار باشی

منم ۲ سال ازت بزرگترم و ارشد که بودم مثل تو بودم ولی خب به تفریحم هم میرسیدم.به خودم هم میرسیدم.این کارارو بکن که بعدا به دلت نمونه

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
2706