2733
2739
عنوان

بچه ها نظرتون راجب این خونه دوبلکس چیه؟ 😊+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4364 بازدید | 188 پست
چرا سرویس اورده کنار اشپزخونه جاش خوب نیست اون زیر اونجارو میشد راحت کمد زد و از فضا نهایت استفاده ر ...

میگم که عزیزم یه کم قدیمی سازه برا 15 سال پیشه هست 

اگ همین خونه رو الان بخای بسازی بهترین نقشه رو میشه ازش در اورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا خود یزده😂 حتنا بیا عزیزم 😂😂

عالیه با این قیمت تو ساری محاله بشه خونه ویلایی بخری اصلا نیست. 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2731
اتفاقا داشتم میگتم ببینم توضیح دادین یا نه     بازم ممنون از نظر پله که واقعا سخت میشه

یعنی بیشتر از اون چیزی که تصور بکنی 😉

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2738

وای من یکی از رویاهام اینه که توی خونه دوبلکس و دلباز زندگی کنم😻از بچگی عاشق خونه دوبلکس بودم😻

عزیزم پیشاپیش مبارکت باشه،تمممممیز خونه رو بشور برق بنداز بعدم همون وسایل قدیمیت رو بچین توش انشالله بعدا هم حسابی خوشگلترش می‌کنی😻💚

ما هم زیر پله کمد داریم😂خیلی خوب یک انباری دوم 😂😂

اره دیگه از یه فضای پرت نهایت استفاده رو میشه کرد. دخی یه چند چشمه از خونتو میذاشتی ایده بگیریم از سلیقت تو مبلو پرده و لوستر حالا کی شناساییت میکنه دلمون اب شد 😬

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
استارتر حالا که دستتون بازه تو خرید برید بگردید خونه بی پله بخرید 

عزیزم چند جا رو دیدیم با اینکه نوساز بودن و بدون پله اصلا ب دلم ننشت

میدونی چرا چون اینجا حال رو بزرگ کرده چون اتاقا بالا هست ولی خونه های دیگه حال کوچیکه چون اتاق رو همین پایین درست کردن

ب نظرم اینجا خیلی دلبازه

2706