2410
2553
عنوان

بچه ها نظرتون راجب این خونه دوبلکس چیه؟ 😊+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4363 بازدید | 188 پست
عزیزم 170 متره  یزد

آهان همون از قیمتش تعجب کردم، با 400تومن تو تهران سوراخ موش فقط میشه خرید😥

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر من خیلی مشکل پسندم ولی واقعا این خونه به دلم نشست مبارکتون باشه

قربونت عزیزم 

اره منم هر جا رفتم خونه های نو ساز به دلم ننشست ولی تا این رو دیدم با اینکه یه کم قدیمیه ولی زود عاشقش شدم

170 متره  اره خودمم فکرم رسید ولی کجا بزنم؟

رفتم عکس چرخوندم دیدم

بازم بهترازپلهای خونه خواهرم اون پیچ بود وپله هاش چوبی من میترسیدم

این پلهابازخیلیییی بهترن

میتونی جلوش دری چیزی بزاری بچه نره

اماببین اگرشرایطش خوب مناسب خونه بخرید 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2456

قشنگ فقط  سقف طبقه بالا حس میکنم کوتاه 🤔ولی خوب دوبلکس خیلی خوبه 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2714
زیر پله خالیه ولی نمیشه چون اون در سرویس هست

چرا سرویس اورده کنار اشپزخونه جاش خوب نیست اون زیر اونجارو میشد راحت کمد زد و از فضا نهایت استفاده رو کرد حیف

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

عزیزم مبارکت باشه امروزه تو این دوره هرچی که بخری سود کردی کاری نداشته باش نقشه اش خوبه یا نه من پیشنهاد میکنم بخر بعدا که دست باز تر شد پس انداز بیشتر داشتین بفروش برو یه جای دیگه رو بخر یا همان جا رو بازسازی کن ولی اگه توان خرید دارین حتما یه جا رو بخرین ولو خرابه چون امروز یه چیزی رو بخرین بهتر از فرداست

چرا سرویس اورده کنار اشپزخونه جاش خوب نیست اون زیر اونجارو میشد راحت کمد زد و از فضا نهایت استفاده ر ...

ما هم زیر پله کمد داریم😂خیلی خوب یک انباری دوم 😂😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706