2410
2553
عنوان

بچه ها نظرتون راجب این خونه دوبلکس چیه؟ 😊+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4363 بازدید | 188 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

170 متره  اره خودمم فکرم رسید ولی کجا بزنم؟

میشه بگین کجاست اینجاخیلی قیمتاش مناسبه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2720
170 متره  اره خودمم فکرم رسید ولی کجا بزنم؟

زیر پله رو بگو برات کمد بزنن اون در چیه؟

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2714
زیر پله رو بگو برات کمد بزنن اون در چیه؟

احتمالا توالت

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
170 متره  شهر یزد

واقعا یزد انقد خونه ارزونه؟؟؟؟؟؟ مگه میشه. توساری من با دو میلیارد تونستم یه واحد اپارتمان بخرم اونم ۱۵۰ متری 😶😐

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
گفتم عزیزم  شهر یزد

دیدم گلم ممنون پیشاپیش مبارکه چه خوب که قیمتااینقدر خوبه تو یزد تهران که قیامته😕

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2706