1472
1459
عنوان

بچه ها نظرتون راجب این خونه دوبلکس چیه؟ 😊+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4002 بازدید | 188 پست
استارتر من خیلی مشکل پسندم ولی واقعا این خونه به دلم نشست مبارکتون باشه

قربونت عزیزم 

اره منم هر جا رفتم خونه های نو ساز به دلم ننشست ولی تا این رو دیدم با اینکه یه کم قدیمیه ولی زود عاشقش شدم

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

170 متره  اره خودمم فکرم رسید ولی کجا بزنم؟

رفتم عکس چرخوندم دیدم

بازم بهترازپلهای خونه خواهرم اون پیچ بود وپله هاش چوبی من میترسیدم

این پلهابازخیلیییی بهترن

میتونی جلوش دری چیزی بزاری بچه نره

اماببین اگرشرایطش خوب مناسب خونه بخرید 

بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج
1436

قشنگ فقط  سقف طبقه بالا حس میکنم کوتاه 🤔ولی خوب دوبلکس خیلی خوبه 

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_"من بهت صدمه زدم ؟"                                   _"اینقدر زیاد که عاشقت شدم ......صدمه ات خیلی عاشقانه بود "                                                    💛💛                                                                                        _چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی 😐                         _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           "یاداور فراز و فرود های من "
1444

ماام داریم دوبلکس میسازیم

خونه چندمتره؟؟

فقط 39 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. 👇🏻بخونید                لطفا دعاکنین شوهرم بدون این که پشیمون بشه خونمونو بسازه😢😥
زیر پله خالیه ولی نمیشه چون اون در سرویس هست

چرا سرویس اورده کنار اشپزخونه جاش خوب نیست اون زیر اونجارو میشد راحت کمد زد و از فضا نهایت استفاده رو کرد حیف

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

عزیزم مبارکت باشه امروزه تو این دوره هرچی که بخری سود کردی کاری نداشته باش نقشه اش خوبه یا نه من پیشنهاد میکنم بخر بعدا که دست باز تر شد پس انداز بیشتر داشتین بفروش برو یه جای دیگه رو بخر یا همان جا رو بازسازی کن ولی اگه توان خرید دارین حتما یه جا رو بخرین ولو خرابه چون امروز یه چیزی رو بخرین بهتر از فرداست

چرا سرویس اورده کنار اشپزخونه جاش خوب نیست اون زیر اونجارو میشد راحت کمد زد و از فضا نهایت استفاده ر ...

ما هم زیر پله کمد داریم😂خیلی خوب یک انباری دوم 😂😂

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_"من بهت صدمه زدم ؟"                                   _"اینقدر زیاد که عاشقت شدم ......صدمه ات خیلی عاشقانه بود "                                                    💛💛                                                                                        _چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی 😐                         _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           "یاداور فراز و فرود های من "
1474
چرا سرویس اورده کنار اشپزخونه جاش خوب نیست اون زیر اونجارو میشد راحت کمد زد و از فضا نهایت استفاده ر ...

میگم که عزیزم یه کم قدیمی سازه برا 15 سال پیشه هست 

اگ همین خونه رو الان بخای بسازی بهترین نقشه رو میشه ازش در اورد

نمیشه سرویس بردجای دیگه اونجا کمدزد 

اتاق طبقه پایین نداره

واینکه خونه ویلایی دیگه 

بازاگه ویلایی باشه ارزش داره

بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج
اتفاقا خود یزده😂 حتنا بیا عزیزم 😂😂

عالیه با این قیمت تو ساری محاله بشه خونه ویلایی بخری اصلا نیست. 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
1450