1464
1459
عنوان

بچه ها نظرتون راجب این خونه دوبلکس چیه؟ 😊+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4002 بازدید | 188 پست

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

مباركت باشه

خوبه كه. من اين سبكي خيلي دوست دارم 😍😍

دعا كن منم خونه دار شم 

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"
1475
مبارکتون باشه، ولی من خونه دوبلکس دوس ندارم، یه عمر توش زندگی کردم دهنم صاف شده 😁

چرا عزیزم؟؟؟چون منم احتمالا دوبلکس بگیرم

چرا بد بوده

دخترخانومای مجرد...شما رو به هر کی قبول دارین قسم  زیر 22 سال ازدواج نکنین  .... منظورم این نیس که اونایی که زیر 22 ازدواج کردن بدبختند...من خودم 18 سالم بود و سال اول دانشگاه بودم که ازدواج کردم و خیلی هم خوشبختم و  بهترین انتخابو کردم ولی زیر 22 ریسک داره....چون تو به عنوان یه زن تا 22 سالگی نود درصد افکارت و عقایدت ثبات پیدا میکنه و خیلی از تفریح ها و شیطنت های دخترونه مال زیر22 هست و از طرفی یه زن هرچی کوچیکتر باشه آسیبپذیر تره و بیشتر میتونه مورد ظلم واقع بشه ولی بالای 22 سال بالاخره یه رشته دانشگاهی خوندی و در صورت نیاز احتمال شاغل شدنت بیشتره و اگه خدایی نکرده ازدواجت اشتباه باشه میتونی شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی  و کمتر به حمایت خانوادت نیاز داری یا حداقل کمتر از یه دختر 17 ساله اسیب ببینی.... تو رو خدا اگه مجبور نشدین زود ازدواج نکنین ...منم 18 سالم بود فک میکردم هرچی زودتر ازدواج کنی بهتره الان که 24 سالم شده و ادمای اطرافمو میبینم بین اونایی که ازدواجشون اشتباه بوده اون دسته که زود ازدواج کردن بیشتر ضربه خوردن...احتیاط شرط عقله...به خصوص توی این زمونه که از هر ده تا مرد یکی دوتاشون واقعا مرد زندگی اند...زندگی تون رو بر اساس استثنا ها قرار ندین که مثلا فلانی خوشبخته((من یکی از اون استثناها هستم  )
1447

سنگ دیوارا رو در بیار و رنگ میخواد و کابینتاش عوص کنید خلاصه تعمیرات زیاد داره 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

شیکه ولی من با دوتا پله هم مخالفم .مگه ویلا باشه بخوای چند روز بری بخوری بخوابی خخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
چرا دوبلکس دوست ندارید؟

به خاطرپله اش

امنیتش برای بچه

دوست دارم همه چیز یک جاجمع باشه 

برای بچه دارها هم که میخوان نظارت داشته باشن روبچهاشون نمیپسندم

بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج
1476

خونه ی ما هم تقریبا این شکلین پله هاش

خیلی ام عالیه بخرید

محبوب من! اینجا هر روز اهـواز است؛ شما نیستید و از چشمان من برف می بارد ... محبوب من! من دائما شما را دوست می دارم؛ چه در تحریم چه در توافق، چه در گرانی چه در ارزانی... چه شادمان باشم چه غمگین... خوابم، شما را دوست می دارم... بیدار می شوم، شما را دوست می دارم... محبوب من! شاید تنها لذت باقی مانده در اینجا، تماشای شما باشد ... محبوب من! جای خالی شما را هیچ چیز حتی پیتزا و پاستیل مینیونی هم نمی تواند پر کند ...
1331