2410
2553

رفتم دنبال کاراش و خدااا تومن هزینه کردم تا بابام ضامنم شده و حساب باز کردم و تو اون حساب پول ریختم و ...طفلی بابام انقد خسته شد اخرم رفتیم اونجا میگن باید ی فاکتور ۲تومنی بیاری تا ۱تومن بت وام بدیم!چقد بدبختیم ما اخه برا چندر قاز پول انقددد باید بدوییم 

تازه اونو ی بارونی و ی بوت بخرم باهاش تموم شده😒😫

دانشجوی پزشکی🌿

میگفتی میخام میلیاردی اختلاس کنم بعد سرشونو عین کبک میکردن زیر برف

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقد اونجا دلم برا خودم سوخت...

باید به حال خودمون گریه کنیم . ولی دیگه انقد بلا سرمون اومده سر شدیم 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
2720

اگه به جا این وقتی ک اونجا صرف کردی میرفتی مترو دسمال میفروختی الان باور کن باش ی پراید میتونستی بخری😂

وام دانشجویی رو ب دانشجو هایی دلبند و پسندیده خودشون میدن من سال دیگه داره درسم تموم میشه ترم دو درخواست داده بودم اگه تو اون هشتصد تومنو دیدی منم دیدم

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
2714