1464
1411
عنوان

خانوما....

58 بازدید | 11 پست

شماها اگه ازدواج نکرده باشین هنوز ولی حاضرین برای شوهرتون کادو بخرین از الان و بذارین کنار؟؟

با اینکه نیستش....؟؟!!

دست از طلب ندارم تا کام من برآید...یا جان رسد به جانان یا جان ز تن بر آید

واس خودم میرم مانتو میخرم والا

برای چی پول بدم کادو بخرم برای اون

آقایونی که درخواست دوستی میفرستین ، واقعا درونه من چه چیزی میبینین ک فکر میکنین میشینم درد و دلتونو گوش میکنم  اگه خیلی دلتون پره خب برید بشینین تو دسشویی  با تشکر مرسی اه  

نه

بانو جان!وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب سلام الله علیها روبند او را بر میدارند بدان که تنها یزیدیان بی حجابی را برای تو میخواهند « و بد حجابی یک تحقیر است از سوی دشمن»                                              

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

من ک ن

مگه اسگلم😂 وقتی ازدواج کرذی بخر

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈مذهبیای خوش اخلاقو دوس دارم، اما اون عده ک کلا نمیفهممن ریپلای نکنن چون مزاحمن مزاااااحمممممم
1436

من کلی کادو برای عشقم گرفتم گذاشتم کنار تا بیاد مسافرته

محبوب من! اینجا هر روز اهـواز است؛ شما نیستید و از چشمان من برف می بارد ... محبوب من! من دائما شما را دوست می دارم؛ چه در تحریم چه در توافق، چه در گرانی چه در ارزانی... چه شادمان باشم چه غمگین... خوابم، شما را دوست می دارم... بیدار می شوم، شما را دوست می دارم... محبوب من! شاید تنها لذت باقی مانده در اینجا، تماشای شما باشد ... محبوب من! جای خالی شما را هیچ چیز حتی پیتزا و پاستیل مینیونی هم نمی تواند پر کند ...
هستش پس؟

آره وجود خارجی که داره 😹 ولی هنوز ازدواج نکردیم 

محبوب من! اینجا هر روز اهـواز است؛ شما نیستید و از چشمان من برف می بارد ... محبوب من! من دائما شما را دوست می دارم؛ چه در تحریم چه در توافق، چه در گرانی چه در ارزانی... چه شادمان باشم چه غمگین... خوابم، شما را دوست می دارم... بیدار می شوم، شما را دوست می دارم... محبوب من! شاید تنها لذت باقی مانده در اینجا، تماشای شما باشد ... محبوب من! جای خالی شما را هیچ چیز حتی پیتزا و پاستیل مینیونی هم نمی تواند پر کند ...
8