2733
2734
عنوان

اسم دختر

493 بازدید | 18 پست

نیلا همتا ماهک آوین ماهور نفس  آوا تبسم ترنم مهتا

خانما بین اینا کدوم قشنگه..یا اسم پیشنهادی

هدیه ای از طرف خدا... هر. چی هست سالم باشه خدا جونم ولی بر اساس علاقه قلبیم دوست دارم دختر باشه سالم و پاک و صالح انشالله توکل به خوده خدا....منتظرتم دخملی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
شیدا روناک نسترن

قشنگن ولی اسمهای دهه ی شصتی هستن هر سه تاشون همکلاسیم بودن😍

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
قشنگن ولی اسمهای دهه ی شصتی هستن هر سه تاشون همکلاسیم بودن😍

اره منم برای همین خوشم میاد.از اسمهای جدید خوشم نمیاد

هدیه ای از طرف خدا... هر. چی هست سالم باشه خدا جونم ولی بر اساس علاقه قلبیم دوست دارم دختر باشه سالم و پاک و صالح انشالله توکل به خوده خدا....منتظرتم دخملی 
من میخواستم آوا و ماهور بذارم ولی میگن آوا معنی نداره.

ماهور هم میگن اسم پسر ودخترونه س...خیلی سخته انتخاب اسم.ولی خودم ماهک رو خیلی دوس دارم..ولی بههر کی میگم میگه آهک😞😞

ماهور هم میگن اسم پسر ودخترونه س...خیلی سخته انتخاب اسم.ولی خودم ماهک رو خیلی دوس دارم..ولی بههر کی ...

خخخخخ اهک...من میخوام بزارم سودا ب معنی عشق.چطوره

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
خخخخخ اهک...من میخوام بزارم سودا ب معنی عشق.چطوره

قشنگه عزیزم ..

2706