2726
عنوان

آیا من حسودم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 48 پست
واقعا  خیلی ناراحتم  یادم رفته بود دوباره  تاپیک خیانت و خوندم یادم اومد

ازبس ک بی عرضه ای خب سگ میخوردشون ب جهنم😑چراگذاشتی شوهرت کمک کنه 😑

🦋👑خودمم چون میدونم خودم بهترینم توام خودت باش چون قطعا بهترین فقط خودتی🦋👑متاهل ومتعهد💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بوی عطرشون از لباسش نمیرفت

وااااای😂😂

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
2728

بروسلی و پسته خندان میشن 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

عزیزم منم خیلی حساس بودم. خیلی حساس تراز چیزی ک شما میگی. ولی دیدم بعضی چیزا هیچ ربطی به مرد نداره. اینکه اون زنا اومدن ب شوهرتون چسبیدن ربطی ب شوهرتون بنده خدا نداره! باید ب این فکر کنی ک ی اتفاق بوده و تموم شده و جلو شوهرت چیزی نگی ک فکر کنه خیلی موضوع خاصی بوده و روش حساس بشه. اونا چندتا دختر بودن، اومدن کرم ریختن(ببخشید البته) بعدم رفتن😊ادامه دار نبوده ک بخای حساس شی قشنگم

۹/۹/۹۹ : من دارم آرزوهام رو زندگی میکنم😉

بايد دخترا رو بغل ميكردي دست شوهرت ازاد باشه بره سگا رو بزنه😂

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
شوهرم داشت با من راه میرفت  خودشون  پریدن  البته  خیلی ترسیده بودن  

خب ولی شوهر شما بنده خدا یهو شوکه شد.چیکار میکرد تو اون موقعیت؟نمیتونست که بگه نه من نمیتونم کمکتون کنم.کار اون دخترا بد بوده که کمر همسر شمارو گرفته🤨

2706