1464
1411
عنوان

آیا من حسودم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 48 پست

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

چسبیده  بودن به شوهرم  کمرش و گرفته بودن

من بودم خودم قبل سگا میگرفتم پارشون میکردم

🦋👑خودمم چون میدونم خودم بهترینم توام خودت باش چون قطعا بهترین فقط خودتی🦋👑متاهل ومتعهد💙
1436
1432
واقعا  خیلی ناراحتم  یادم رفته بود دوباره  تاپیک خیانت و خوندم یادم اومد

ازبس ک بی عرضه ای خب سگ میخوردشون ب جهنم😑چراگذاشتی شوهرت کمک کنه 😑

🦋👑خودمم چون میدونم خودم بهترینم توام خودت باش چون قطعا بهترین فقط خودتی🦋👑متاهل ومتعهد💙
بوی عطرشون از لباسش نمیرفت

وااااای😂😂

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

بروسلی و پسته خندان میشن 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
1474

عزیزم منم خیلی حساس بودم. خیلی حساس تراز چیزی ک شما میگی. ولی دیدم بعضی چیزا هیچ ربطی به مرد نداره. اینکه اون زنا اومدن ب شوهرتون چسبیدن ربطی ب شوهرتون بنده خدا نداره! باید ب این فکر کنی ک ی اتفاق بوده و تموم شده و جلو شوهرت چیزی نگی ک فکر کنه خیلی موضوع خاصی بوده و روش حساس بشه. اونا چندتا دختر بودن، اومدن کرم ریختن(ببخشید البته) بعدم رفتن😊ادامه دار نبوده ک بخای حساس شی قشنگم

چخوف اعتقاد داشت اگر به آدم ها نشان بدهیم چطور موجودی هستند بهتر میشوند. فکر نکنم حرفش درست باشد. فقط باعث میشود غمگین تر و تنها تر شوند...
1450