2726
عنوان

مادرشوهرم انتظار داره همش برم خونشون

| مشاهده متن کامل بحث + 1599 بازدید | 53 پست
واقعا خیلی پرروهن هنوز از پا ننشستن بازم میگن بیا بیا بشور بمال بساب هنوز از پا ننشستن منم اصلا جواب ...

اخه جون من ببین اونسری میگه الان دقیقا 6 شبه از خونه ما رفتی الان میای.بعدش کارو بهونه میکنم بعد برمیگرده میگه اخه هرروزم ک خونه نیستی منم گفتم بله میرم  ب مادرم سر میزنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هرسری بهونه میارم ک کار دارم روزا کوتاهه .شوهرم خستس

دیگه همینجوریه تا وقتی باشن این حرفا رو میزنن تو خودتو باید بزنی به کری و نشنیدن

اصلا برات مهم نباشه

دخترخانومای مجرد...شما رو به هر کی قبول دارین قسم  زیر 22 سال ازدواج نکنین  .... منظورم این نیس که اونایی که زیر 22 ازدواج کردن بدبختند...من خودم 18 سالم بود و سال اول دانشگاه بودم که ازدواج کردم و خیلی هم خدا رو شاکرم و   ولی زیر 22 ریسک داره....چون تو به عنوان یه زن تا 22 سالگی نود درصد افکارت و عقایدت ثبات پیدا میکنه و خیلی از تفریح ها و شیطنت های دخترونه مال زیر22 هست و از طرفی یه زن هرچی کوچیکتر باشه آسیبپذیر تره و بیشتر میتونه مورد ظلم واقع بشه ولی بالای 22 سال بالاخره یه رشته دانشگاهی خوندی و در صورت نیاز احتمال شاغل شدنت بیشتره و اگه خدایی نکرده ازدواجت اشتباه باشه میتونی شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی  و کمتر به حمایت خانوادت نیاز داری یا حداقل کمتر از یه دختر 17 ساله اسیب ببینی.... تو رو خدا اگه مجبور نشدین زود ازدواج نکنین ...منم 18 سالم بود فک میکردم هرچی زودتر ازدواج کنی بهتره الان که 2۶سالم شده و ادمای اطرافمو میبینم بین اونایی که ازدواجشون اشتباه بوده اون دسته که زود ازدواج کردن بیشتر ضربه خوردن...احتیاط شرط عقله...به خصوص توی این زمونه که از هر ده تا مرد یکی دوتاشون واقعا مرد زندگی اند...زندگی تون رو بر اساس استثنا ها قرار ندین که مثلا فلانی خوشبخته
2728

واآای مادرشوهره منم همینه . دوس داره من هر روز برم بشینم پیشش چرت و پرتای اینو گوش کنم . باور نمیکنی خونش طبقه سومه و اسانسور نداره . منم سرکلاژم و استراحت مطلق. به زوووور تا دستشویی میرفتم چون درد شدید داشتم بیست روز .  شوهرمو پر میکرد زنت احترام نمیزاره بهم . نمیاد خونم . چجوری دکتر میره ولی اینجا نمیاد 😐

اخه جون من ببین اونسری میگه الان دقیقا 6 شبه از خونه ما رفتی الان میای.بعدش کارو بهونه میکنم بعد برم ...

منم هر روززز خونه مامانم میرم اخه اونم تو همون کوچست اینا هم به شوهرم میگن پشت تو میره 😂😂

پسرم ❤❤😍😍😘😘
منم نهایت کارم اینه که ظرفها رو آب میکشم تکونننن نمیخورم 😂😂

من فقط میبرم میذارم رو سینک.دلیل کارمم اینه یه جاری دارم دست به سیاه و سفید نمیزنه اما مادرشوهرم طرفداریشو میکنه جلو من.منم به شوهرم گفتم خونواده تو عروس اونجوری دوس دارن پس دیگه گله نکنن

اووووف حالا مادرشوهره يه تعارف ميزنه كه كم پيدايي

بگو زير سايه شماييم ميرسيم خدمتتون بعدا هر وقت دلت خواست برو

اينكه فكر و خيال نداره 😬

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

مبگن بیا کلفتیمونو بکن خودشم دراز بیفته تخمه بشکنه😀😀

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
مبگن بیا کلفتیمونو بکن خودشم دراز بیفته تخمه بشکنه😀😀

من که میرم با جاری ظرفارو میشوریم.بعدشم بشقابای میوه رو جمع نیکنیم میذاریم سینک.کلا سه تا جاریم یه سری ک من ظرف بشورم سری بعد اون یکی میشوره

ما تو یه ساختمونیم

همسرم و پسرم هر روز میرن سر میزنن 

من دو بار در هفته میرم 

گاهی بیشتر 

برای این که راحت باشن تو خونشون سعی میکنم دو بار برم وگرنه مشکلی ندارم بیشترم دوس دارم برم 

خیلی بی آزارن

گاهی یه سر ده دقیقه میزنم از دمه در حتی تلفن میزنم 

اونام فقط ما رو دارن دیگه چه کار کنن

گروه آبی.وزن شروع 70/5 ........> 67/300..........65.........>62........>قد 157.وزن هدف 59.  
2706