2726
عنوان

مادرشوهرم انتظار داره همش برم خونشون

| مشاهده متن کامل بحث + 1599 بازدید | 53 پست

تازه از وقتی بچه دومم به دنیا اومده دوس داره بیاد خونه ما از صبح بشینه تا شب و فیلم سینمایی من و بچه هامو تماشا کنه ولی من نمیذارم باز اخم و تخم میکنه و محل من نمیذاره

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بذار بی محلی کنه.ادامه داد توام بی محلی کن‌.بالاخره عادت میکنه

مادرشوهر منکه پنج ساله عادت نکرده هر روزم جری تر میشه

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2728

من پدر شوهرم هفتته ای دوبار خونه شون میرم از قدیم بعد هر بار میگفتن کجا میگردی که از ما سر نمیزنی

بعد یه هفته اتفاقی هر شب رفتم خونه شون بعد یه شب نرفتم باز شب بعد رفتم یعنی توی اون هفته شش بار همو دیده بودیم

بعد پدر شوهرم باز گفت کجا میگردی

گفتم بابا من که این هفته همه اش خونه شما بودم

بعد گفت تو هرشبم بیای من این حرفو میزنم

خخخخخ

خلاصه فقط باید بگی چشم و نری ...تامام

دخترخانومای مجرد...شما رو به هر کی قبول دارین قسم  زیر 22 سال ازدواج نکنین  .... منظورم این نیس که اونایی که زیر 22 ازدواج کردن بدبختند...من خودم 18 سالم بود و سال اول دانشگاه بودم که ازدواج کردم و خیلی هم خدا رو شاکرم و   ولی زیر 22 ریسک داره....چون تو به عنوان یه زن تا 22 سالگی نود درصد افکارت و عقایدت ثبات پیدا میکنه و خیلی از تفریح ها و شیطنت های دخترونه مال زیر22 هست و از طرفی یه زن هرچی کوچیکتر باشه آسیبپذیر تره و بیشتر میتونه مورد ظلم واقع بشه ولی بالای 22 سال بالاخره یه رشته دانشگاهی خوندی و در صورت نیاز احتمال شاغل شدنت بیشتره و اگه خدایی نکرده ازدواجت اشتباه باشه میتونی شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی  و کمتر به حمایت خانوادت نیاز داری یا حداقل کمتر از یه دختر 17 ساله اسیب ببینی.... تو رو خدا اگه مجبور نشدین زود ازدواج نکنین ...منم 18 سالم بود فک میکردم هرچی زودتر ازدواج کنی بهتره الان که 2۶سالم شده و ادمای اطرافمو میبینم بین اونایی که ازدواجشون اشتباه بوده اون دسته که زود ازدواج کردن بیشتر ضربه خوردن...احتیاط شرط عقله...به خصوص توی این زمونه که از هر ده تا مرد یکی دوتاشون واقعا مرد زندگی اند...زندگی تون رو بر اساس استثنا ها قرار ندین که مثلا فلانی خوشبخته
همینجوری ادامه بده .بهشون زباد رو نده

واقعا خیلی پرروهن هنوز از پا ننشستن بازم میگن بیا بیا بشور بمال بساب هنوز از پا ننشستن منم اصلا جواب نمیدم کاره خودمو میکنم!!خواهرشوهرم ننش دمه در بود خواهراش همه بودن تو خونه به من میگه فلانی نون لواشهای مامان!!!(من اصلا نمیگم مامان)کدوم طبقه فریزرشه منم شونه هامو انداختم بالا کلا تنشون میخاره  

پسرم ❤❤😍😍😘😘

اول هر روش جدیدی همینه ، یه یکم سختی رو تحمل کن یک عمر راحت باش ، مگه وقتی تو یه خونه بودید دائم میرفتی خونه کس دیگه ؟ به کارای خونه کی میرسید ؟ 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
مادرشوهر منکه پنج ساله عادت نکرده هر روزم جری تر میشه

مادرشوهر من اوایل قهر میکرد من بدتر میکردم.به شوهرم میگفتم کجا برم وقتی همش قهره؟یکیو میخوان بکشونن ببرن بهش محبت میکنن نه بی محلی.الان خیلی بهتر شده دیگه قهر نمیکنه.من هفته ای یبار میرم اما با روی خوش میرم.اگه بی محلی کنن منم ساکت میشینم و میام

چند وقت یکبار میرین شما

یک جمعه در میون.

تو یه ساختمون ک بودیم بزور هر روز میرفتم به اصرار خودشون .بعد با دخترش که تو اون ساختمون بود انقد تیکه مینداختن و ادا اطوار درمیاوردن دیگه دلم نخواست برم.الانم مستقل شدم ۵ دقیقه راهه با ماشین .جمعه ها با شوهرم میرم با شوهرمم میام.پیش شوهرم بهم هیچی نمیگن خیلی هم تحویلم میگیرن

واقعا خیلی پرروهن هنوز از پا ننشستن بازم میگن بیا بیا بشور بمال بساب هنوز از پا ننشستن منم اصلا جواب ...

من که خونمو اوردم پیش مامانم خیلی هم راحتم الان .

کی حوصله ی مادرشوهرو داره.اونم از نوع خاله زنکش

من که خونمو اوردم پیش مامانم خیلی هم راحتم الان . کی حوصله ی مادرشوهرو داره.اونم از نوع خاله زنکش

منم دوماه دیگه چسبیده به مامانمم داریم میریم💃💃💃💃💑

پسرم ❤❤😍😍😘😘
واقعا خیلی پرروهن هنوز از پا ننشستن بازم میگن بیا بیا بشور بمال بساب هنوز از پا ننشستن منم اصلا جواب ...

مادرشوهر منم دوس داره میرم خونشون بگردم و بچرخم و اشپزخونه برم و ... من میشینم رو مبل بعدم پا میشم میام.کمک میکنما اما خودکشی نمیکنم و اینور اونورم نمیرم مث خونه خودم.مث مهمونم

مادرشوهر منم دوس داره میرم خونشون بگردم و بچرخم و اشپزخونه برم و ... من میشینم رو مبل بعدم پا میشم م ...

منم نهایت کارم اینه که ظرفها رو آب میکشم تکونننن نمیخورم 😂😂

پسرم ❤❤😍😍😘😘
2706