2726

بچه ها من چند سال باهاشون مشترک زندگی کردم.الان مستقل شدیم همسایشونیم(تویه ساختمون نیستیم).بعد مادرشوهرم هرسری ک میبینه میگع چرا نمیای و کم پیدایی.شوهرم هرروز میره سر میزنه اما من هفته ای یکبار.همش انتظار داره تنهایی برم خونش یا وقتی میرم خودم اشپزی کنم بدون دعوت برم.بچه ها من اصلا خاطرات خوشی از این ادم و اون خونه ندارم دوس دارم ارتباطم رسمی باشه باهاش.چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عادت میکنه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2728

هی بهونه بیار

بگو چشم

باز نرو.....

هی با لبخند جواب بده ولی نرو

بگو میام ایشالله

یا کار داششتم نرسیدم و...

ولی نرو

دخترخانومای مجرد...شما رو به هر کی قبول دارین قسم  زیر 22 سال ازدواج نکنین  .... منظورم این نیس که اونایی که زیر 22 ازدواج کردن بدبختند...من خودم 18 سالم بود و سال اول دانشگاه بودم که ازدواج کردم و خیلی هم خدا رو شاکرم و   ولی زیر 22 ریسک داره....چون تو به عنوان یه زن تا 22 سالگی نود درصد افکارت و عقایدت ثبات پیدا میکنه و خیلی از تفریح ها و شیطنت های دخترونه مال زیر22 هست و از طرفی یه زن هرچی کوچیکتر باشه آسیبپذیر تره و بیشتر میتونه مورد ظلم واقع بشه ولی بالای 22 سال بالاخره یه رشته دانشگاهی خوندی و در صورت نیاز احتمال شاغل شدنت بیشتره و اگه خدایی نکرده ازدواجت اشتباه باشه میتونی شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی  و کمتر به حمایت خانوادت نیاز داری یا حداقل کمتر از یه دختر 17 ساله اسیب ببینی.... تو رو خدا اگه مجبور نشدین زود ازدواج نکنین ...منم 18 سالم بود فک میکردم هرچی زودتر ازدواج کنی بهتره الان که 2۶سالم شده و ادمای اطرافمو میبینم بین اونایی که ازدواجشون اشتباه بوده اون دسته که زود ازدواج کردن بیشتر ضربه خوردن...احتیاط شرط عقله...به خصوص توی این زمونه که از هر ده تا مرد یکی دوتاشون واقعا مرد زندگی اند...زندگی تون رو بر اساس استثنا ها قرار ندین که مثلا فلانی خوشبخته

مال منم همینه اهمیت نمیدم اونم بدش میاد اخم و تخم میکنه و من باز هم اهمیت نمیدم. بعد لج میکنه میریم خونشون نون و پنیر و خیار میاره و من همچنان اهمیت نمیدم و اون همچنان ناراحته

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

مادرشوهرم دوست داره من برم خونشون به قوله خودش بشورم بمالم بپزم حرف بزنم تلفنشونو جواب بدم در یخچالشونو باز کنم ولی من هیچججج کاری نمیکنم جز اینکه با شوهرم برم و بیام اخه تا دوماه دیگه تو یه ساختمونیم😐ولی من میخمو محکمممم کوبیدم

پسرم ❤❤😍😍😘😘
از ما هم‌انتطار دارن کیه که اجام بده🤣🤣

اخه همش وقتاییم ک نمیرم بعدش میبینه همش بی محلی میکنع قیافه میاد تیکه میپرونه.دیشب ب شوهرم گفتم بریم سر بزنیم گفت من بعد شام نمیرم.منم گفتم خب رگدعوت کنه شام بریم

اخه همش وقتاییم ک نمیرم بعدش میبینه همش بی محلی میکنع قیافه میاد تیکه میپرونه.دیشب ب شوهرم گفتم بریم ...

بذار بی محلی کنه.ادامه داد توام بی محلی کن‌.بالاخره عادت میکنه

2706